Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az milyen ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az milyen ha a pasi elhagy csakhogy ő tudjon más csajokkal kufircolni?

Figyelt kérdés

Szóval azt mondta szeret nagyon, meg örökre,stb..

DE én nem mertem vele összejönni,mert féltem, családos apa,és idősebb is majdnem 20 évvel.

Azt mondta nem akar csak a barátom lenni, ezért megszakított velem minden kapcsolatot.

Egyszer megkeresett akkor nem tudom mi volt vele,lehet h magányos volt,és azért volt rám szüksége. Nem tudom.

Annyi titokzatos dolog van körülötte h nem tudok mit gondolni.

Most meg hallom h van nője. Azt h boldog-e vele vagy h eszébe jutok-e nem tudom. Ha tényleg annyira őszintén szeretett.. mert én igen és ezért fáj,igaz az idő kicsit ezt a fájdalmat enyhítette..

Bár nem tudom mi lenne ha találkoznánk esetleg,bár elég távol kerültünk egymástól, de engem hibáztatott amiért nem akarok vele lenni, és most jó kifogás az neki h ő direkt nem tartotta velem a kapcsolatot így bárkivel lefeküdhet.

Csak a filmekben van az h a pasi r-hadtul szerelmes,és kinálgatják magukat nekik a nők,ő mégis ellenáll,mert a szíve másé.. Sajnos ez mese.. :/

Vagy lehet h ez csak egy lecke volt az életembe,nem igazi szerelem..mert akkor nem hagyott volna el.



2016. júl. 29. 21:58
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Egy fiatal ostoba csaj kellett neki, mert unta és nem tisztelte a feleségét, ahogy unott és nem tisztelt téged sem. Tedd túl magad rajta.
2016. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a kérdést ember írta ki? B.asszátok meg, I don't want to live on this planet anymore...:)
2016. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
96%
Lehetsz két lábon járó zsebkendője még másik 40 éves faszinak is, fel a fejjel.
2016. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fordítok: csak egy fiatal pi.csa kell neki, akit kúrhat.

Te nem dobtad szét a lábad, de azért néha bepróbálkozik, hátha...

Más nem lelkizik ennyit, boldogan cuppan a faxára, ő élvezi, és eszében sincs válni.

Egy utolsó, aljadék ku.rvapecér.


Te meg sírsz utána. Gratulálok.

2016. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Uhha. Hát köszönöm a válaszokat. Na azért volt idő mikor éreztem h tényleg szeret,meg minden. De azért többnyire az az érzésem volt h csak azért kellettem neki mert fiatalabb vagyok és h menőzhessen. Bár lehet ezt még akkor ő sem gondolta így.

Sorry a kérdésért,már az első válasznál leesett az állam. :)

Ésszel felbirom fogni h ez van csak az a hülye szívem.. de majd az idő..

2016. júl. 29. 22:09
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést: ô próbálkozott, te visszautasítottad, amit ô elfogadott, és igyekezett továbblépni. Úgy néz ki, idôvel sikerült neki.


Pontosan mi a problémád? Mit kellett volna csinálnia, miután visszautasítottad?

2016. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És az milyen mikor a nő "szünetet kér", hogy az addigi szexei másokkal "nem ér" kategóriásak legyenek?
2016. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Pl. ha a nőnek az a férfi az első életében akkor nem lenne esetleg jogos? Bcsi a kérdésért nem akarok senkit felhéboritani,de engem is meg lehetne érteni. Szeretem a párom(igen,van),de ezzel az idősebbel kiélném magam. Csak vele,nem akarnám mással.

És lehet h rossz lenne de azt hiszem h arra a roszra szükségem van ahhoz h tudjam értékelni a párom.

Azzal h engem ez a pasi elhagyott visszakaptam azt amit a párommal tettem.(úgy érzem)

Még egyszer kérem ne ítéljetek el, csak kulturált tanácsot szerettem volna.

De igazából már kezdek beletörödni h nem élhetem ki magam,hiába vagyok vele tini korom óta,hiába ő az első nekem. Ha elengedem elvesztem,azt meg nem akarom. A hátralévő életem meg úgy élem le,ha szülök egy gyereket,"semmit nem éltem szinte". Pedig egyik felemnek kéne a gyerek,szeretek anyáskodni,de vágyok a szenvedélyességre is, amit ettől a másiktól megkaptam,és a párommal nem müködött az a része,viszont a lelki nagyon.

2016. júl. 29. 23:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk a dolgokat: a pasi nem hagyott el téged - te utasítottad el ôt. Innentôl kezdve nincs alapod ahhoz, hogy bármiféle igényt támaszthass a pasival szemben. Ahhoz meg végkép nincs alapod, hogy az egészet úgy állítsd be (láthatóan saját magad elôtt is), hogy a pasi "elhagyott, hogy másokkal kufírcolhasson". Ez egy kimondottan inkorrekt hozzáállás.
2016. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PearlDiver ***** válasza:
100%

Milyen k***a jó dolguk van egyeseknek, hogy a meglévő kapcsolatuk mellé kell még egy másik is, mert úgy kényelmesebb!

Bár valójában nem irigyellek, csak sajnállak emiatt.

Hozd meg a nehéz döntéseket, úgysem kerülheted el őket!

2016. júl. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!