Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok pasi belemegy még a bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi belemegy még a bi dolgokba is, csakhogy nőhöz jusson? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szexpartnerekeresési tapasztalatunk, hogy párként keresünk, mindketten biszexek vagyunk és az a tapasztalatunk, sok sok pasi még a bi dologkba is belemegy, csakhogy egykis pu-cihoz jusson.

(NEM AZÉRT TETTEM FEL A KÉRDÉST, HOGY ITT SZEXPARTNEREKET KERESSÜNK, CSAK A VÉLEMÉNYEK, TAPASZTALATON ÉRDEKELNEK, PARTNERKERESÉS CÉLJÁBÓL A PRIVÁTOT HANYAGOLJÁTOK, KÖSZI)



2019. jún. 24. 08:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető én mondjuk nem tudnám megtenni, egyszerűen nem vonz a férfi test. Egyszer rég egy jóbarátommal ketten kényeztettünk egy csajt de nem egyszerre nem szerettünk volna úgy egymáshoz érni.
2019. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért ez nem alap. Akit egyáltalán nem vonz a dolog, az nem hiszem, hogy belemenne, vagyis hát ritka.

Mondjuk volt aki rólam is ezt hitte, ugyanígy párhoz akartam csatlakozni, és mondtam hogy érdekelnek bi dolgok, de még semmit se próbáltam, aztán ez már gyanús volt nekik... :D

2019. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem simán sok pasit érdekelnek ezek a dolgok annak ellenére, hogy nem bi!

Volt egy barátom aki 100% hetero volt de mindenbe belement. Pl.: imádta ha nem csak ő kényezteti a fenekem hanem én is az övét mondjuk vibrátorral.

2019. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Akkor nem volt 100% hetero.

Akikben vam hajlam belemennek!

Akik heterok, nyilván nem!

2019. jún. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért kell KIABÁLNI?


Amelyik pasi bele megy bi dolgokba az nem hetero.

Vagy a punci hiánytól megkattanak a pasik és meglangyulnak vagy mi ?

Az más persze ,ha eleve biszex

De egy magát heteroszexuálisnak mondo egyén bele menjen abba hogy pasival is csináljon bármit is csak hogy puncihoz jusson ez már nekem is sok.

Akkor már menjen prostihoz de hogy a saját neméhez is forduljon azért h annak a párjához is nyúlhasson és huhuu végre pina és nem csak ima... ez szánalmas

2019. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, volt már itt konkrétan ilyen helyzetben levő kérdező.
2019. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább maradnák nő nélkül, mint hogy még egy ffi!
2019. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5-ös azért kell kiabálni, hogy észrevegyék, de ennek ellenére is jött 10 privát partnerkeresés céljából. Szóval értelme nem volt.
2019. jún. 24. 08:39
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen vannak ilyenek. Az egyik szegedre utazott egy hármas miatt. Menet közben derült ki hogy a "biszex férfi" is akar tőle dolgokat nem csak a nőt kell dugni. Azt hiszik majd "megússzák" homokozás nélkül.
2019. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csatlakoztam párhoz, igaz bi dolgok nem voltak. Ha lettek volna, vagy bepróbálkozik a faszi, ott azonnal vége lett volna. Soha többet. Azok a "heterók", akik hagyják hogy egy férfi szopja, vagy még ő is szopik, csak hogy beletehessék a nőjébe, erős önértékelési problémákkal küzdenek. Ezeknek bármilyen igénytelen, fadarab lotyó jó lenne, csak hogy kélhessék az ösztöneiket. Azért kíváncsi lennék, nektek is mi az élvezet abban, ahogy a hetero, nőhöz csak így jutó pasi ott feszeng mikor a faszid ujjazza :D
2019. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!