Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem jár több férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jár több férfi hivatásos lányokhoz?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon jó lehetőség, hogy ilyen könnyen elérhetőek és gyorsan lehet menni is hozzájuk. Egyre kevésbé éri meg szerintem ismerkedni. Így annyi felesleges próbálkozástól és kiadástól tudja magát megkímélni az ember.
2019. jún. 17. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Igazad van, egyre tobben gondolkoznak amugy igy. En is. De sokaknak a buszkesege nem engedi, meg hogy az nem igazi hoditas meg blabla. ja meg nemibetegsegek :D
2019. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Mert órabérben 17-20e között mozognak, ami eléggé sok. Átlag munkával hol keresel óránként ennyit.
2019. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Drága ... kevés jóvan s nem fedezik teljes mértékben az igényeket 10 ből egy ami igen azt mondom jó a többi ..jobban megérni venni egy kis ázsiai szexrabszolgát akit szépen megtanítok mindenre és csak szüzet venni :) ez bakancslistás tétel :)
2019. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te is a modern fogyasztói társadalom áldozata vagy, vagy másképpen kifejezve a természetes szelekció mintapéldája. Nézd a jó oldalát, nem kell sorba állnod, élj a lehetőséggel, hogy csak a direktben fizetsz a szexért és amúgy meg senki nem szól bele az életedbe, csak magad hozod a döntéseid, nem lesz gyereked, aki visít a füledbe, hogy ő neki hupikék törpikék kell, nem a szar snoopy, elég egy picike garzon, mert hát egyedül úgysem kell megosztanod senkivel, idő korodban meg nem fog basztatni az asszony, hogy már nem áll fel, mert az örömlány úgysem panaszkodik, amíg fizetsz. Mire vársz? csapd fel a rossz lányokat és ha elég gyors vagy, még akár 3-t is elkaphatsz éjfélig!
2019. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3 mas vagyok


És akkor egy ilyemit szeretnék vagy egy kicsit idősebbet de szüzet ....

Voltam már párszor örömlányoknál de sokszor kicsit csalódott voltam meg limitált a dolog én meg azt szeretném ha gátlástalanúl és lenvetés nékűl kiéljem vágyaim idő és bármilyen limit nélkül egy nekem igazán tetsző lánnyal .... szóval az örömlányok egy kelemtlen kompromisszum de olykor egy barátnő is ugyan úgy kompromisszum ... szóval ez az én meglátásom ami a legjobb lenne mindenkinek :)

2019. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2019. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha így lenne kiahalna az emberiség, mivel egy k.va elôbb lesz öngyilkos, hogy teherbe essen..
2019. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Vannak akik a másik emberrel emberi kapcsolatot akarnak, nem pedig párezerért beléjük törölni a farkukat.
2019. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem így is túl van népesedve a világ a főldnek meg csak jót tenne ha nem lenne ember minden relatív.Az a jó h van választási lehetőség...
2019. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Így annyi felesleges próbálkozástól és kiadástól tudja magát megkímélni az ember."


Azért eléggé a béka hátsója alatt lehet egy olyan férfi libidója, akinek anyagilag jobban megéri prostituáltakhoz járni. xD

2019. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!