Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért számít szégyennek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít szégyennek, ha egy férfi hivatásos nőhöz megy?

Figyelt kérdés
Ha hosszú ideig vagy akár még soha nem jön össze egy nővel sem semmi, hogyan éljen szexuális életet? Ha igénye van rá, ezen fog gondolkozni egész nap. Ha nincsenek kielégítve a szexuális vágyak, a férfi nem tud olyan jól teljesíteni az életben sem.
2019. jan. 19. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít szégyennek én igen sokat járok
2019. jan. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs eben semmi szégyen, nőként mondom ezt
2019. jan. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem szégyen, de engem bántan, ha csak úgy tudnék szexhez jutni, hogy örömlányhoz fordulok. (Én sokat gondolkoztam rajta, hogy elmegyek de képtelen vagyok rá.)
2019. jan. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy ez szégyen!?

Ez olyan, mintha bemennék a boltba és vennék egy cipőt!

2019. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Mondjuk azért, mert ezt a fajta cipőt megkapod ingyen is :D
2019. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Az a szégyen, hogy mindig ide írjátok ki az ilyen nyúgjeiteket. A kicsi péniszeteket, a prostihoz készülést, mintha nekünk kellene megfelelnetek.
2019. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lesz a homlokodra tetoválva ne aggódj :) menj, próbáld ki, mesélj róla olyannak, aki már szintén járt ott, oszd meg az élményeidet. Bár ha barátnő feelinget akarsz, akkor azt nagyon jól kell keresned, hogy tényleg találj olyat, ha csak ki akarsz próbálni dolgokat, akkor hajrá.
2019. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!