Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok ha egy olyan férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok ha egy olyan férfival kerülnétek egy lakatlan szigetre aki nagyon nem az esetettek akkor is egy idö utàn megtörnétek és szexelnétek vele?

Figyelt kérdés
Tudom nem igen lehetseges ez ma mar de most kepzeljuk el. Mi tortenne szerintetek?? Csak egymasra szamithatnatok. Együtt is hàlnàtok vele? És egy idö utàn lenne szex?? Tegyuk fel egyebkent vedelmezo lenne es gondoskodo. En szerintem megtornek forditott esetben a nonek ha nem oregasszony. Tegyuk fel hasonlo koru a pasi mint ti.

2019. jún. 15. 08:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
"Így van" - ezt akartam írni
2019. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
én engedném, hogy betegye, max hátulról :D
2019. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

egy idő után valószinű. ha amúgy normális pasi lenne.

38N

2019. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
81%
Személyfüggő egyébként férfiként nehéz ezt megérteni de még tudat alatt is a férfiaknak könnyebb a szitu mert nem ők vállalják a kockázat nagyobb részét szóval ösztönösen is a férfiak valószínű előbb belemennének egy ilyenbe még nőknél ez megosztó és függ attól hogy a személyisége mennyire megnyerő de biztos van nő aki bizony inkább maszturbálnak ha elkapja a vágy de nem feküdne le olyannal aki nem vonzó számára sőt nem akar egy ennyire rossz helyzetbe még véletlenül teherbe is esni... kicsit lehetnél reálisabb alapból egy vadidegen férfinél még ott a bizalmi kérdés is hogy ha belemész utána aktusnál tényleg leáll e ha kéred vagy nem ? Ki van szolgáltatva a fizikailag erősebb félnek és ezt csak fél percnyi gondolkodással szedtem össze férfiként....
2019. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!