Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok ha egy olyan férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok ha egy olyan férfival kerülnétek egy lakatlan szigetre aki nagyon nem az esetettek akkor is egy idö utàn megtörnétek és szexelnétek vele?

Figyelt kérdés
Tudom nem igen lehetseges ez ma mar de most kepzeljuk el. Mi tortenne szerintetek?? Csak egymasra szamithatnatok. Együtt is hàlnàtok vele? És egy idö utàn lenne szex?? Tegyuk fel egyebkent vedelmezo lenne es gondoskodo. En szerintem megtornek forditott esetben a nonek ha nem oregasszony. Tegyuk fel hasonlo koru a pasi mint ti.

2019. jún. 15. 08:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Fickó vagyok :D


Azért írtam ezt, mert úgy látom hogy itt is magadból indultál ki és feleslegesen sajnáltatod magad...

2019. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%

Biztos hogy a nők többsége belemenne...

Ez egy olyan helyzetet teremtene ahol tényleg csak egymásra számíthat a és így mind a két félnek a legjobb és legrosszab tulajdonságai is előtérbe kerülnének, tehát a valós jellemük... És ez nagyon tudja befolyásolni egy ember döntését amikor a nő nem tud előrébb jutni csak a testével tehát az eszét is használnia kell és a pasi is megtanulna nem feltétlenül a farkával gondolkodni mert a túlélési ösztön sokkal erősebb az ember egójánàl vagy ostoba eszméivel szemben


Valójában egy ilyen szituban mutatkozna meg az amit se a feministák és se a himsoviniszták el nem ismernének még az életük árán sem: Hogy a két nemnek egyenrangú félként szüksége van egymásra a túléléshez...


Ismétlem : az életösztön minden ostoba gondolkodásnàl erősebb az emberekben...

Ezt csak az tudhatja aki valójában átélte azt az érzést hogy az élete függött a döntéseitől...


Szóval véleményem szerint a világ legválogatósabb nője is belemenne a szexbe egy ilyen szituban a világ legocsmányabb pasijával is....

2019. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
Most azt mondom,hogy nem.Meg egy lakatlan szigeten franc se foglalkozna ezzel.Aztán meg ki tudja..
2019. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
31%
Inkább magamnak csinálnám a szigeten az életem végéig! De olyan férfira nem fanyalódnék rá aki nem tetszik.
2019. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%
Recska Ricsi már gépeltérítésen gondolkodik. :D :D :D
2019. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%
De fordítsuk meg a kérdést: ha nem lenne óvszer a szigeten, akkor hogy szülnétek meg ketten a gyereket?
2019. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%
Miért a fiúk bele mennének mondjuk egy bánya rém nővel a szedve? Fel sem állna nekik.. Akkor mi miért izguljunk rá egy ronda pasira? Meg gondolom nem lesz nála óvszer sem, és én nem akarom egy vadidegen gyerekét megszülni és felnevelni
2019. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
*szexbe.. Autokorrekt bocsi, előző voltam
2019. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg belemennék igen. Ti nem tudjatok magatokat belekepzelni a helyzetbe. Am ha nincs ovszer en nem elveznek bele a nobe. Jobb megoldas nem lenne.
2019. jún. 15. 10:39
 20/24 anonim ***** válasza:
Így va, itt mindenkinek a saját helyzete is befolyásolja ezt. Én most is ilyen helyzetben vagyik, nõvel nem voltam még, így nekem ezt nem olyan nehéz elképzelni. Hogyha az arca tényleg annyira nem tetszene, akkor esetleg valahogy megpróbálnék mást képzelni a helyébe. És arctól lefelé még lehet nagyon jó. A férfiaknak nem muszáj a szexuális izgalomhoz az, hogy olyan szuperül nézzen ki egy nõ arcra. De gondolom a kérdés arról szól, hogyha nagyon nem tetszene arcra. Fentebb kifejtettem, hogy még ez sem kizáró ok, hogyha marhára ki van éhezve az ember.
2019. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!