Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok ha egy olyan férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok ha egy olyan férfival kerülnétek egy lakatlan szigetre aki nagyon nem az esetettek akkor is egy idö utàn megtörnétek és szexelnétek vele?

Figyelt kérdés
Tudom nem igen lehetseges ez ma mar de most kepzeljuk el. Mi tortenne szerintetek?? Csak egymasra szamithatnatok. Együtt is hàlnàtok vele? És egy idö utàn lenne szex?? Tegyuk fel egyebkent vedelmezo lenne es gondoskodo. En szerintem megtornek forditott esetben a nonek ha nem oregasszony. Tegyuk fel hasonlo koru a pasi mint ti.

2019. jún. 15. 08:19
1 2 3
 1/24 Ibiza2019 ***** válasza:
46%
Nem ...szóval szüzen fogsz meghalni.
2019. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%

Nem.

Ha nem az esetem, és ha külsőre nagyon nem jön be, akkor hiába gondoskodó, ha nem vonzódom hozzá akkor nem tudok vele lefeküdni.


L

2019. jún. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
10%
Férfi vagyok: szerintem csak verekednénk...
2019. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
Ezt elõre lehetett tudni, hogy "nem" lesz a válasz. Persze, ugyan mit is várhatna az ember olyanoktól, akik sosem érezték igazán az ellenkezõ neműek hiányát.
2019. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%

4#


Nagyképű p*cs :D

2019. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen en is arra akartam kilyukadni. Ha hianyzik nagyon az ellenkezo nem es nincs mas akkor megvaltozik az ember izlese is. Nem?
2019. jún. 15. 08:47
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
5: ebben mi a nagyképűség, hogy leírom a valóságot? Már több olyan hozzászólást is olvastam, amelyben azt írták, hogy ha egy férfi lenne a földön, de az nem tetszene valamiben, akkor soha nem akarnának tõle semmit.
2019. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Persze kérdezõ, nekünk biztos, hogy megváltozna a viszonyulásunk, ezért írom azt, higy sosem fogom a nõket megérteni, mintha más valóságban élnének.
2019. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Meg feltettem egy olyan kérdést is pár hónappal ezelõtt, hogy mi lenne, hogyha sokkal több nõ lenne, mint férfi, és akkor is ilyeneket írogattak a nõi hozzászólók. De még az is lehet, hogy ez csak az õ elképzelésük, és egy ilyen helyzetben, élesben, a valóságban õk sem így tennének.
2019. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%
Nekem ugysem tudna semelyik ellen állni.
2019. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!