Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan párkapcsolatotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan párkapcsolatotok, ami a szex milyensége miatt ment tönkre?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok véleménye egyaránt érdekel, köszi.

2019. jún. 12. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

volt, hogy nem jöttem össze olyannal, akivel nem volt jó a szex és sok olyan ismerősöm volt, akinek egyik nagy oka a szakításra a rossz szex volt.


Meglepő módon ha már fix a kapcsolat, van szerelem, akkor egy rossz szex nem szakító ok a legtöbb embernek. Ahhoz több kell, még 2-3 másik ok, hogy szakítsanak

2019. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A jó és mindkét fél számára kielégítő szex szerintem egy kapcsolat nélkülözhetetlen része. Ha ez nincs meg, akkor előbb utóbb széthullik, ha máskor nem hát akkor amikor az egyik fél félre lép.
2019. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, az előző kapcsolatom. Nekem több igényem lett volna rá, neki nem. Az utolsó hónapokban már csak havonta egyszer-kétszer voltunk együtt. Szakítottam vele.


N

2019. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt. F 40
2019. jún. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A házasságom.
2019. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ennyire a szextől függ egy párkapcsolat???
2019. jún. 13. 08:57
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ennyire a szextől függ egy párkapcsolat???"


Első vagyok és mint ahogy írtam NEM! Lehet elméletben sokan ezt mondják, mert tényleg fontos, de tapasztalat mégis azt mutatja, hogy ez csak az egyik ok. A legtöbb ember nem szakít vagy válik a szex miatt, az csak egy ok, egy ok a sok közül.

De azt is meg kell érteni, hogy a szex nagyon sok probléma forrása lehet, mert a szerelmeskedés, a testiség, a felszabadultság nagyon is befolyásolja a szerelmet és hogy milyen érzelmeket vált ki a párunk, mennyire vagyunk stresszesek és mennyire fogadjuk el.


Ha nagyon rossz és ritka a szex, akkor pár év után annyira elhidegülhettek egymástól, hogy nemhogy puszit nem adtok már egymásnak, hanem még a másik levegővétele is irritálni fog.

Ha pedig jó, dúl a szerelem az ágyban, a pasi és a nő is nagyon ki van elégülve, akkor jóformán még a legbugyutább kívánságát is megteszed a másiknak mosolyogva, míg ha nincs szex, akkor lehet a szemét kivivés is óriási vita tárgya lesz.

2019. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!