Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan birkoztok meg a párkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birkoztok meg a párkapcsolatotok kételyeivel?

Figyelt kérdés
Legfőkképpen arra lennék kiváncsi, hogyan oldjátok meg a problémákat, féltékenységi jeleneteket, kevés együttlétet, vagy éppen túl sokat. Tudom minden kapcsolat egyéni és személyes, de nagyon a kapuzárási pánik határán vagyok, ezért érdekelne mások példája.

2015. okt. 24. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen problémáink... Féltékenykedni csak hobbiból szoktunk és pont eleget vagyunk együtt, de nem lenne az sem baj ha kevesebbet látnánk egymást. Szerintem ha erős kételyeid vannak a kapcsolatoddal szemben akkor az nem az igazi.
2015. okt. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Oszinteseggel es beszelgetessel probalnam, de a baratom nem vevo ra
2015. okt. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapuzárási pánik idején jut eszébe valakinek, hogy hogyan oldja meg a féltékenységét? Eddig mit csináltál? Ha felmerült bennem a kapcsolataim során, hogy esetleg a párom megcsal, akkor annak utánajártam, úgy,hogy ő nem is tudta. Aztán vagy kiderült valami, és egyből "felmondtam" neki, vagy kiderült, hogy ártatlan. Nekem a barátnőim a lelki támaszaim, a párommal nem szoktam lelkizni, nem vevő rá.
2015. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem vevő rá. Ennyit igazán tudni illene a nemek közti különbségről. A pasi a megoldások embere, ha beszélni kell, azt meghagyja a nőknek, akiknek amúgy is lényegesen fejlettebb a beszédkészsége.

Ami a kérdést illeti: Egészséges énképpel rendelkező ember tudja magáról, hogy mennyit ér. Ha pedig tudja, akkor már csak azt kell tudnia, hogy megtett-e mindent, hogy a párja is tudja ezt róla, valamint hogy ápolta-e a kapcsolatot. Mert ha igen, nincs helye féltékenységnek.

2015. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!