Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek hány évesen lett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen lett egy igazi párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen.

F

2015. szept. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az "igazi", és mit a "párkapcsolat"? Olyan kapcsolatom, ami hosszabb együttjárást jelentett, majd szex is volt, 17,5 évesen lett. Párkapcsolatom, együttéléssel, majd házassággal 20 évesen.
2015. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát egy kicsit jobban is meghatározhattad volna az igazi fogalmát. De nekem a legelső barátom, akivel egy évet voltam együtt 15 évesen volt. Utána pedig lett egy új kapcsolatom, ahol megtörtént az első szeretkezés is, abban 2,5 évet töltöttem és 16 voltam.

Azóta semmi sem akar sikerülni, volt egy barátság extrákkal kapcsolatom, utána egy durván 1,5 hetes mert agymenést kaptam a sráctól, aztán pedig most egy 2 hónapos, ami a fiú részéről a látszottak alapján nem működött.

2015. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, nekem 19 évesen.
2015. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még randim sem volt soha a külsőm miatt, nemhogy párkapcsolatom.

29F

2015. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most van, 19 évesen kezdődött. Előtte csak 2-3 hónapos jelentéktelen kapcsolataim voltak.
2015. szept. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!