Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy döntsem el, hogy ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsem el, hogy ki az igazi?

Figyelt kérdés
Elég régóta szingli vagyok, ezért gondoltam ismerkedés céljából társkeresőkön (nem alja társkeresők) majd találok valakit, de mindennap azon kapom magam, hogy olyan sok levél jön, amennyire már nem bírok teljes erőből válaszolni főleg munka után. Barátnőm azt mondta, hogy adjak esélyt mindenkinek aki szimpatikus kicsit is, mert élőben minden egész más, igaza van..de ha ezt a módot választanám valószínűleg mindennap találkoznék valakivel és pedig már teljes zavar hogy mi történik akkor ha pl 3 találkozok 3 személlyel és mindhárom szimpatikus, természetesen én is csak egy párt akarok, lehet én bonyolítom túl de nem tudom, hogy a naponta érkező levelekre most nagy illetlenség lenne ha nem válaszolnék mindre, csak a fontosabbakra, az már persze mellékes kérdés, hogy fogalmam sincs, hogyan kell eldönteni, hogy ki lenne az igazi nekem, nyilvánvalóan mindenkibe vannak hibák, de félek attól, hogy rossz társat választok, pedig szeretném már átadni magam egy normális kapcsolatnak, esetleg tippek? megköszönném! :)

2015. júl. 15. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szeretek inkább való életben ismerkedni. Nekem barátnőm nincs már egy ideje, de a társkereső inkább a kényszerűség megoldása szerintem. Az nyilvánvaló, hogy aki regisztrál rá, annak párja nincs, de van kivétel, az most nem fontos. Randira elmehetsz, de most 1 hét vagy 1 hónap ismerkedés után leszűrni, hogy ő életed párja lehet személyiségileg, hát édeskevés. Ezért részesítem előnyben a valós ismerkedést majd a vgén a lánynak a szemébe mndani mit gondolok róla. Az most független, hogy van-e barátja. Kevés olyan kapcsolat van, ami nem futcsól be, akkor már mind1 ha elmondom az érzéseimet. Akár egy fél év ismerettség után, pedig úgy se hiszem, hogy kerülne, ha ez az információ nála sok lenne. :D
2015. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még véletlenül se neked találták ki a társkeresőket,mert aki ilyen határozatlan,nem tudom az életben milyen lehet ... Nem tudod eldönteni,ki az aki érdekel,ki nem,és meg kell kérdezned,hogy kiknek válaszoljál vissza ? Szerinted előre tudja mindenki hogy mi lesz a vége a kapcsolatának ? no comment
2015. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs érdeklődés, akkor általában nem szoktak válaszolni, sokan sírnak miatta, szerintem nincs ezzel különösebb probléma(az önérzetemnek nem tesz jót, de legalább nem raboljuk egymás idejét - ugyanakkor ennek köszönhető a rengeteg copy-paste levél is, aminek meg nyilvánvaló okokból ti nem örültök).


Esetleg köztes megoldás lehet, ha írsz egy rövid elutasító levelet, aztán azt küldözgeted mindenkinek, egy ctrl+c ctrl+v munka után sem kimondottan megterhelő.


Arról fogalmam sincs, hogy mi alapján érdemes választani, egyszer futottam csak bele olyasvalakibe, akivel érdemes volt foglalkozni, és azért írtam rá, mert egy lány ismerősöm azzal idegesített, hogy töketlen vagyok, azért nincs nőm - aztán ráírtam az elsőre, aki online volt. :D 0 leírás, kép alapján nem is tetszett, igazából arra sem számítottam, hogy válaszolni fog. Közel 3 éves kapcsolat lett belőle(nem a leghosszabb, de egyértelműen messze a legjobb kapcsolatom volt).

2015. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* válaszolni se fog
2015. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem azt kell eldönteni, ki az igazi. Hanem azt, hogy ki az, akivel egyáltalán érdemes találkozni.

Azt pedig érezni fogod, hidd el:D Lesz olyan, akivel gyorsan ellaposodik a beszélgetés, vagy akár el is apad, lesz, akinek állandóan várod a leveleit. :)

2015. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A társkereső lényege, hogy ne kelljen felesleges köröket futni olyan emberekkel, akikkel úgysem tudnál mit kezdeni személyesen. Csak annak írj vissza, aki szimpatikus. 4-5 levél után találkozz vele. Ha addig kitartott az érdeklődés, akkor tényleg van miről beszélgetnetek, és ő is komolyan gondolja az ismerkedést.
2015. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy igenis írj vissza mindenkinek, legalább annyit, hogy (valamiért) most nem akarsz vele levelezni. Nyilván vannak, akik valamiért eleve kiesnek, hiszen gondolom, valamilyen preferenciád neked is van (min. korosztály, távolság, érdeklődési kör, életstílus stb.) Az első 2 levélből sok más is kiderül: mennyire gondolja komolyan a levelezést, tudtok-e igazán tartalmas, informatív üzeneteket váltani. 4-5 nap után, ha még mindig érdekel, találkozó. 1 személyes találkozó elég is, akkor már tudni fogod, ki az, akivel a leginkább megtaláljátok a közös hangot.
2015. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!