Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, ha csak szopástól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha csak szopástól áll fel neki?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy 23 éves sráccal, pár napja eljutottunk a szexig.

Viszont neki csak akkor áll fel, ha szájjal vagy kézzel csinálom neki. Ez nekem furcsa, mert másoknak mar attol felall, ha hevesen csókoloztunk. Sőt, vettem fel szexi fehérneműt, spárgáztam előtte meztelenül, stb... Ettől mások már teljesen készen szoktak lenni, de rá nincs semmilyen hatással... Egyébkent azt mondta, hogy 2 éve nem szexelt, és akkor is csak az első barátnőjével, de vele is csak párszor, mert nem sokáig voltak együtt.

Szóval szerintetek nem fura, hogy 2 ev kihagyás után ilyen nehézkesen áll fel neki? Ő azt mondta, hogy ő így működik, ha a világ legszebb nője állna előtte meztelenül, az se váltana ki belőle semmi hatást...


2019. máj. 31. 14:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Na az már nagyobb gond, hogy nem hajlandó kinyalni. Ha valaki szereti a másikat, akkor az ilyen dolgok teljesen természetesek. (Bár még akkor is ha nem, mivel a férfiak általában szeretnek nyalni.) De ez egyértelműen azt jelenti, hogy csak egy tárgy vagy a szemében, aki arra kell, hogy neki jó legyen. Ha jót akarsz magadnak, rövid úton szabadulj meg ettől az önző majomtól, mert tutira nem szeret.
2019. máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!