Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon én mi lehetek? Oda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én mi lehetek? Oda vagyok az anális sexért. Adni nagyon szeretem lánynak és azt is nagyon szeretem ha lány engem kenyeztet így. Akár felcsatolóssal is.

Figyelt kérdés
De pasival soha nem kezdenék semmit. Az nagyon nem jön be. Visszataszítónak tartom. A barátnőmmel rendszeresen kényeztetjük análisan egymást. Mindkettőnknek nagyon bejön oda vissza. Nem gondolom hogy heteró vagyok, de meleg sem.
2019. máj. 30. 14:45
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
28 # köszi. Abszolút hidegen hagynak a pasik. Mindig is így volt és nem fog válltozni. Akkor hetero vagyok erős popsi fétissel. Talán így a helyes.
2019. máj. 30. 18:25
 32/32 anonim ***** válasza:
Hetero vagy. Ettől nem leszel meleg. Nekem bejön pasit így kényeztetni. 18L
2022. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!