Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon én mi lehetek? Oda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én mi lehetek? Oda vagyok az anális sexért. Adni nagyon szeretem lánynak és azt is nagyon szeretem ha lány engem kenyeztet így. Akár felcsatolóssal is.

Figyelt kérdés
De pasival soha nem kezdenék semmit. Az nagyon nem jön be. Visszataszítónak tartom. A barátnőmmel rendszeresen kényeztetjük análisan egymást. Mindkettőnknek nagyon bejön oda vissza. Nem gondolom hogy heteró vagyok, de meleg sem.
2019. máj. 30. 14:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

Avanger1 abban a priviben csak téged szivattalak kitaláltam hogy elkaptam.

Te még annyira ratyika vagy hogy a privát üziben nyaltad a seggem könyörögtél hogy a fekete farkaddal megdughass Azt akartad hogy FERTŐZZELEK MEG .

2019. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok Avenger1. Soha nem is voltam.
2019. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
Több embernek is előadtad itt magad hogy az vagy, itt meg kamuzol... tagadsz mindent, okosnak hiszed magad!
2019. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

De Te vagy ugyanis le ellenőriztem az üzeneteimet.

És CSAK VELED beszéltem ebben a témában

Szóval bukta van Öcsisajt...

Nem tehetek arról hogy mindent bekajáltok


Na húzz vissza Afrikába

2019. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Igen, meg még úgy más kitudja hány emberrel, csak már annyinak leírtad hogy nem emlékszel mindenki nevére, meg ne gondold hogy privátban nem megy a híred hogy nemi betegséged van... aztán nyiltan meg letagadod.
2019. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi elírtam a bzi nick neved

Kedves Avenger1


De ez egy részlet az egyik ütődből


"Dugnál velem gumi nélkül, hogy keveredjenek a testnedveink, és átadd nekem....?

Beleülnél miközben folya a sperma... nem érdekelne az AIDS-od....


Hm?"

2019. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Drágám NINCS nemibetegségem

Ha nemibeteg lennék nem dolgozhatnék Bölcsiben Te hülye állat

Mielőtt fel vesznek van egy teljes körű vizsgálat te agyon iskolázott

2019. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
95%

Latom nagy a baj itt a valaszolok kozott..


A biszexualitas ott kezdodik ha vonz egy ferfi. Bejon a borostas pofija, a mellizma, a feneke, vagysz a farkara stb.


Az analozasnak onmagaban semmi koze a szexualis orientaciohoz. Ha a csajok jonnek be es csak csajjal kivanod akkor hetero vagy. A sok ostoba valaszt meg hagyd figyelmen kivul.

2019. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Bölcsiben... akkor jól titkolod! Mert ha nem titkolnád elhelyezkedni se tudnál. De már mondtam neked, megy a híred....
2019. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom Te egy akkora idióta vagy

E.ü. szűrő vizsgálat nélkül fel se vésznek te barom állat . Azt eltitkolni nem lehet

2019. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!