Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Nem elég hogy csendes vagyok, mert így eleve nehézkes nekem az ismerkedés. Hanem ráadásul hiába erősítek alig van látszata. Vékony testalkatú vagyok, és gyerekes kinezetű.


Mert ha csendes vagyok, de mellé izmos és jól néznek ki akkor sokkal nagyobb esélyem lenne, de így úgy érzem sosem lesz barátnőm, max 5 év múlva ha már felszedek pár kg izmot, meg öregedik a kinézetem egy kicsit.


Szerintetek is esélytelen jelenleg barátnőt találnom?


2019. máj. 13. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
annyit mondok: tehetsz barmit, de amig nincs annyi suskad, hogy vegyel magadnak egy lanyt, addig csendeskent eleg nehez lesz baratnot szerezni. nem az izmokra repulnek a nok. izmosan max par srac fog neked a teremben hatat veregetni, de gondolom neked nem az kell. szoval inkabb ne legy csendes, az konnyebben elerheto cel.
2019. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk jó lenne tudni, hogy hány éves vagy.. Mert így egy 16 éves kis hisztis kisfiúnak tűnsz aki még változtatni sem tud a szerencsétlen életen
2019. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és még egy 🤣 sose lesz vége igaz?
2019. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pont az izmos csendes kategória vagyok :D már 7 éve edzek folyamatosan heti 4-5x persze 1-2x volt kihagyás pl.: egy részleges bicepsz szakadás.


Itt sem annyira jó a helyzet, nekem is rettenetesen kell dolgoznom a személyiségemen hogy sikerüljenek a dolgok.


Pl.: Most van egy szexkapcsolat szerűségem kialakulóban, de ehez nekem kellet lenni annak a fiúnak akinek a személyisége kitünt a tinderes tömegből, mert a többiekkel elhalt a beszélgetés.



Rettenetesen sok munka volt áttranformálnom magamat a "jó fej, izmos csendes" sráccá. Most meg az "extrovált jó fej izmos srác" a cél.


Amúgy meg volt hogy egy lánnyal azért nem jöttek össze a dolgok, mert túl izmos voltam és kifejezetten a vékonyabb fiúk tetszenek neki csak azért jött el a találkozásra mert én voltam a legnormálisabb akivel beszélt az appon.


Mindenkinek más igényei vannak, szóval nincs tiszta formula hogy mivel lehetsz sikeres és persze az izom nem segít, csak annyi hogy más preferenciával rendelkező lányoknak jössz be, ennyi...


Mondjuk ez a preferencia talán elterjedtebb. Maximum ennyi.

2019. máj. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!