Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szerencsétlen vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés

Eléggé csendes vagyok, emiatt csak neten próbálkozom lányokkal ismerkedni. De nagyon nehezen jön össze a szex. Eddig csak 4 et találtam rá. Gondolom ha beszédes és vicces lennék sokkal könnyebb lenne élőben lányt találni.

Mit csináljak ha ilyen a személyiségem, de közben én is vágyom a szexre?


2019. márc. 13. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy szerencsétlen vagy! Nem is értem hogy akarsz magadnak nőt😂😂
2019. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!😂😥
2019. márc. 13. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak 4 nővel szexeltél? :D

Ez miért nem jó?


Ha 20 nővel lettél volna, akkor sem lennél másabb ember, mint aki most vagy, akkor sem lennél elégedettebb magaddal.


Miért nem formálod magad beszédesebbé és viccesebbé? Léteznek erre kommunikációs tanfolyamok, könyvek, anyagok a neten.

2019. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!