Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ekkora szerencsétlen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ekkora szerencsétlen?

Figyelt kérdés

20 évesen vesztettem el egy alakalmi lánnyal. Most 21 vagyok azóta el telt több mint egy év, és nem volt semmi.

Mas ennyi ideben már több százszor szexelt én meg csak 1x😥

Hogy lehet valaki ennyire sikertelen a lányoknál?


2019. febr. 18. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Egylatalan próbáltal ismerkedni?
2019. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon sok lánynál.

De egynek sem kellek barátként.

2019. febr. 18. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Hidd el nem vagy lemaradva semmiről. Vannak akik egynek is örültek volna ennyi idősen...... ne add fel próbálkozz rengeteget! Legyél humoros és jófej,akkor nyert ügyed van 👍
2019. febr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá! Annál rosszabb!

Legyél laza, jókedvű, mosolygós, de ne vidd túlzásba, mert az sem nyerő! f.

2019. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj már megint te? Nem unod még h mindig csak ez miatt nyafogsz?

Elmondok egy titkot. Ez nálunk nőknél nagyon unszimpi.


Ha ennyire nem tudod feldolgozni h kicsit bénácska vagy a csajozás terén, akkor menj pszichológushoz. Vagy tegyél már ellene!

Mozdulj ki, ismerkedj, és ne mindig a gyakorin lógj. A telódnak, gépednek akármennyire is szeretnéd nincs puncija.



L

2019. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5-ös:


Hidd el, minden lúzer, szerencsétlen pasi pontosan tudja, hogy mi kell a nőknek. Általában két oka van, amiért az ilyeneknek nem jön össze. Az egyik a fölösleges önbizalomhiány. Tudja mit kellene tennie, de úgy érzi ő természetileg nincs megáldva olyan adottságokkal, így ha meg is tenné a megfelelő lépéseket, az szerinte nem úgy menne át, mint a genetikailag jobb állapotú férfiak esetében. A másik fő ok, hogy az ilyen nem hajlandó változtatni a személyiségén. Neki fontosabb a saját makacs kis világnézete, esetleg komfortos életvitele, és nőt nem akar, max szeretne. Aki meg akar, annak hidd el előbb-utóbb összejön.


Tudom miről beszélek, hisz én egy ilyen tudatos lúzer vagyok, csak nem mindegy, hogy valaki ezt elfogadja, vagy pedig eszi magát rajta az örökkévalóságig. :D

2019. febr. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6


Ezeket mind tudom.

De mind 2 ok amit felsoroltál a pasin múlik.

Ha látja vki h ez a hozzáállás eddig nem volt sikeres a nőknél, akkor meg kell kicsit változni.

Önbizalma így sosem lesz ha ilyen a hozzáállása h nem tesz érte semmit sem, de neki kell


Ezért tanácsoltam azt amit. Próbáljon kicsit lazább lenni, és ne ezen rugózni mindig.

2019. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Soha ne másokhoz hasonlítsd magad.. ne törődj azzal hogy más fiúk mennyit dugtak te meg még csak egyszer.. nem attól lesz valaki igazi férfi.. hanem attól hogy bánik a nővel.

18/l

2019. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bummer ***** válasza:

Amit fiatalon leghamarabb megtanultam az az, hogy ha nem tudod elfogadni, szeretni önmagad, illetve nem ismered önmagad, akkor azt se tudod milyen nők vonzanak igazán.

Csapongsz balra jobbra, össze vissza mindenféle nővel próbálsz ismerkedni akikkel sok esetbe nincs is semmi közös vonás, érdeklődés, kémia. És sugárzod az önbizalomhiányt. És ez egy spirál lesz.

Nem jössz rá miért nem megy.

Egészen addig míg rá nem jössz, első akit meg kell ismerned és "le kell nyűgöznöd" az önmagad.

Ha ezzel meg vagy, mire észbe kapsz észre veszed hogy ott keringenek körülötted a hozzád illő nők akik érdeklődnek. (És nem külsőről beszélek, belső kisugárzásról, személyiségről, stb.)

De hogy ez megtörténjen, melózni kell érte.


Aki akar, talál megoldást, aki nem, az kifogást.

2019. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!