Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet valaki ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen szerencsétlen mint én?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm. Csak alkalmik, lett volna lehetőségem szexkapcsolatra is, de nagyon elszúrtam:(

Ráadásul a farkam sem valami nagy. Nagyon nagy szerencsétlennek érzem magam.

Tudom hogy nem mindenki lehet szerencsés. De milyen jó azoknak aki már tizen éves koruk óta dugnak, és hosszú farkuk van.:(


2019. febr. 8. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy éretlen vagy. A faroknál inkább számít a vastagság, de egyébként minden mérettel élvezhető a szex.


Te vagy az a gyerek, aki folyton ilyeneket írogat ki? Ennyit sírni...


Mi mégis honnan tudjuk, miért vagy szerencsétlen? Bár azért adok egy tanácsot: ahelyett, hogy másoksz irigyelsz, elkezdhetnéd élni a SAJÁT életedet. Csak úgy ennyi.

2019. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy újabb bolond aki a farkát okolja... Na idefigyelj a farkadról max az ágyban tudja meg a nő mekkora és ha már odáig eljutottatok akkor rohadtul nem fog ezen fennakadni ha nem extrém kicsi/nagy tehát kb 12-16 között mozog nálad is mint sok más elötted itt síró férfitársamnál az a ki..szott nagy gond hogy azt hiszitek hogyan hatalmas dolog a szex de ugyanakkor meg azthiszitek a farkatok dönt mindenről holott a nők felének kb a jó nyalás/kézimunka szexben legalább ugyan annyira fontos ÉS ha mgé nagy méreted is van a fene se fog veled lefeküdni ha nincs meg a magadhoz való eszed&dumád&stílusod.
2019. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsétlen vagy te hanem egy balf@$z. A kettő nem feltétlenül ugyan az.
2019. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerencsétlen....csak túl sokat nyafogsz

Szedd össze magad!!!

Mwg semmi se késő

2019. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat megbocsass, de nem a farkadon mulik, hogy baratnod keress. Nem a farkad es a szex miatt szeret meg egy csaj, ha megszeret, hanem a szemelyiseged es a kisugarzasod miatt. Nyilvan, ha baratnot szeretnel nem rogton a szexel kell inditani. :D Mar csak tudom hisz magam is no vagyok, es egyenesen ott hagytam volna paromat, ha ilyeneken nyavajog, vagy rogton a szexen agyal. Dontsd el baratnot szeretnel, vagy szexpartnert, mert utobbira vannak hivatasosak, de ha baratnod van es igazan szeret teged, nem fog a farkad merete es/vagy vastagsaga miatt szakitani veled. Ha valaki jo az agyban kis cerkaval is jo. Bocs, hogy igy valaszoltam, de a kerdes is kb ilyen. :)))))
2019. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt az önsajnáló nyafogást ba$zki!!!


Pedig még húzogathattad is a kiscsajokat...


A farkadra bathmate penis pump (youtube).

Az agyadra viszont nincs gyógymód csak ha megembereled magad és befejezed a vinnyogást...

35F

2019. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!