Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel tehetnék a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetnék a barátom kedvére, ha néha arra vágyik, hogy megalázzam?

Figyelt kérdés
Nem járunk régóta és van egy ilyen furi dolga, hogy szereti, ha megalázzák. Mivel szereti a lábakat, múltkor tisztára nyalattam a lábaim, de ennél több nem jut eszembe. Ha pl meztelenül kitakaríttatok vele, az nem ciki?

2019. máj. 1. 09:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Elsore beszeld meg vele h o mazohista e ???

Ha nem akkor az utes a veres kizart max finom paskolas nemi hajhuzas fer bele

Ha sub inkabb akkor az alazas a szolgalat a verbalis bantalmazas jon be neki


Szoval elsonek a hatarokat jeloljetek ki

Vagyis irjon egy cheklist h mi az amit szeret izgatja

Mi az amit kiprobalna mi az amit nem


Ezeket tiszteletben tartva mozogj ha nem igy teszel.oda a bizalom

Alapban kisebb lepesekbe haladj a durvabb dolgok fele fokozatosan lepkedve a fele ami neked is izgalmas

Egyszerre kell benne lenned az o vagyaiban es a sajatodban is !!! Ez nagyon nehez dolog am.

Ha buntetni akarod nem a veres a legjobb modszer sokkal jobb ha megtiltasz valamit neki amit szeret vagy korlatozod a mozgasteret. Ha lehetetlen vagy kinos helyzetbe hozod.


Ami lenyeges es a sok onjelolt dominans elfelejti az az aftercare !!!! Ez rettentoen fontos!!! Ez az a resz ahol osszebujva szeretgetve egymast ertekelitek h kinek mi esett jol es mi nem. Mikor gondoskodsz rola pl betakarod megitatod megoleled...

2019. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az is tetszik neki hogyha ha azt mondod a farkákra hogy milyen kicsi, meg hogy tuti nem lenne elég neked...stb? próbáld ki azt is , van olyan pasi akinek az is bejön. :)
2019. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha már jobban belejöttetek, a fenekét házi eszközökkel (pld fakanállal) is elverheted. Nincs nyilvános nyoma, ami miatt magyarázkodni kellene a munkahelyén, de azért napokig emlékezni fog rá :D



Közben jutott eszembe de már nem írtam bele a négykézláb mászatásba: ha már takarítás nélkül, alapból is négykézláb közlekedhet a lakásban, mindig használni tudod házi kényelmi eszközként. Például lábtartónak mindig kiváló :D Vagy a felső polcról se ő vegye le a lekvárt, hanem másszon szépen a szekrény elé, hogy a hátára lépve te is elérhesd.

2019. máj. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Miért érzem azt, hogy kitaláció ez a kérdés (is)?
2019. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15.: Mert nem ebben a szubkultúrában élsz, és nem tudsz azonosulni a gondolattal, hogy amire te éppen nem vágysz, az másnak pont lehet élvezet. Gondolom, ha nem szereted a kocsonyát, akkor azt se hiszed el, hogy van aki igen...
2019. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ja aki ebben jartas az alapban tudja h ha az alazast kedveli a pasas attol meg nem feltetlen mazo

valasszuk mar szet a kettot!!!

Sok sub pasi a fajdalmat azert viseli el mert akkor megkapja azt a lelki alazast amire o izgul.

Szoval ne vegyuk egy kalap ala a submissziv es a mazohista embereket !

Ok vannak akiknek mindketto kell de akkor is ket kulon dolog.

2019. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ráülsz a fenekeddel a szájára és tisztára nyalatod egy hosszú meleg nap után, a puncidat is, lekicsized a kukacát, h azt biztos nem dughatja beléd, eddig mindenkinek nagyobb volt, sosem láttál ilyen picit, pisilés után a szája lesz a papir, esetleg nyalatod magad, közben belepisilsz a szájába, miközben megitatod vele, stb. :)
2019. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Srácok, srácok, ezek picit durvák még nekem.


Nem mondhatom a farkára, hogy kicsi, mert hatalmas :)


négykézláb kellet közlekednie, már az ajtóban levetetem minden ruháját, ahogy mondtad. :) Mindig figyeltem a farkát, az volt a visszajelző eszközöm. :)

Amíg csináltam az ebédet, ott kellet lennie négykézláb a konyhában és néha kértem, hogy nyalja a lábam. Vicces volt azért néha :)

Simán is szexeltünk azért nekem is legyen valami jó.

Végül kivertem neki négykézláb, mintha megfejném. Már csöpögött belőle az előnedv amikor megjegyeztem, hogy most takarított fel és, hogy utána újra fel kell. Ekkor úrnőmnek szólitott és közölte, hogy minden felnyala földről. Azért itt elnevettem magam :D A padlóra élvezett, pár csepp ment a lábamra is és minden kérés nélkül megfordult és mindet felnyalta. :D Hirtelen köpni nyelni nem tudtam :D Mondtam neki, hogy ki fogom írni ide az együtlétünket, ha nevessenek rajta mások is, erre szexeltünk megint:D Szóval tényleg kiírom.

2019. máj. 3. 08:25
 19/21 anonim ***** válasza:

gratula!


mekkora mázlista a pasi!

2019. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nyugodtan nevess közben, a humor a bdsm egyik fűszere, azon kívül hadd érezze hogy RAJTA nevetsz :D


Lehet például azt is, hogy kiterülve feküdjön a padlóra, mint egy tigisbőr ágyelő, te pedig random bérmikor keresztül gyalogolhatsz rajta :D

2019. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!