Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel tehetnék a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetnék a barátom kedvére, ha néha arra vágyik, hogy megalázzam?

Figyelt kérdés
Nem járunk régóta és van egy ilyen furi dolga, hogy szereti, ha megalázzák. Mivel szereti a lábakat, múltkor tisztára nyalattam a lábaim, de ennél több nem jut eszembe. Ha pl meztelenül kitakaríttatok vele, az nem ciki?

2019. máj. 1. 09:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Írtam
2019. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Úgy takaríttass vele meztelenül, hogy ami megalázó testhelyzetekben elvégezhető, azt úgy kelljen. Pld mosson fel négykézláb. Közben üsd, pofozgasd, rúgd, és szidd mint egy kutyát. Szivathatod is felmosás közben, pld "véletlenül" leejtesz valami ételt, kilöttyentesz valami italt, és "véletlenül" bele is tapicskolsz. Ugorjon és azt is törölje fel! Vagy "ha már úgyis ott van lent" akkor mellesleg a talpaidat IS lenyalhatja. Az se baj ha az ételmaradék mellett egy kicsit alapból is koszos, és közlöd vele, hogy ez is azért van mert mostanában nem volt rendesen felmosva.
2019. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Menj hozzá feleségül.
2019. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Vidd el egy BDSM buliba, és ott vezetgesd pórázon. Minden kis hibáért vagy elejtett rossz szóért üsd pofon. A bulin csak úgy kapjon inni, hogy letérdel eléd, te pedig kortyonként a szájába köpöd neki, és ezt is lábcsókkal kelljen megköszönnie.
2019. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1: Olvastam, csak a saját nevemen regisztráltam és ha visszaírok tudni fogod. Picit durva.


2: Azért megverni nem akarom, picit durva, de ez a piszkos talp és a kis szemétkedés biztos bejönne neki. Múltkor olyan ciki volt. Egész nap a cipőben poshadt a lábam és kérte, hogy parancsoljak rá, hogy nyalja tisztára. De neki nagyon bejött, alig bírt magával, szóval egy kis piszok se lesz gond szerintem. Köszönöm. :)

2019. máj. 1. 09:45
 6/21 anonim ***** válasza:

Nyilván nem agyba-főbe kell verni hogy nyoma is maradjon... (Illetve eleinte nem, de majd idővel megbeszélheted vele, ha lesznek BDSM-es ismerőseitek bulikról, hogy szerezhetsz-e egy jó csípős kis korbit.) :D

Egyelőre elég, ha "tréfásan" pofon legyintgeted, és nagyon figyeled a reakcióit... Ha pld azonnal feláll neki, akkor nyugodtan üthetsz nagyobbat is.


Más:

Otthon mindig térden, vagy négykézláb kelljen lennie, és a nap bármelyik órájában bármikor, parancsra azonnal ki kelljen nyalnia téged. Természetesen úgy ahogy van, térdenállva, és "önzetlenül". ;)

2019. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ezeket a kis taslikat lehet kipróbálom.


Most amúgy pont vele beszélgetek messengeren és írta, hogy alig várja, hogy elélvezzen és meg írtam rá, hogy ha megengedem. Erre írta, hogy nagyon tetszik neki. Mondtam, hogy addig tuti nem élvezhet el amíg nem ragyog a padló és a talpam. :)

Tartsam be ezt a kitakarított el élvezhet dolgot vagy találjak ki más szemét dolgokat és kössem hozzá feltételként még?

2019. máj. 1. 09:57
 8/21 anonim ***** válasza:

Mindenképpen köss ki még feltételeket. A minden nap kitakarítás, és tisztán ragyogó talpak csak az alapfeltétel legyen, hogy ESETLEG közöld, mik a feltételeid amiért TALÁN elêlveszhet.

Egy kielégítetlen szubmisszív pasival szó szerint azt csinálhatsz, amit akarsz. Ha elélvezhet, akkor utána lenyugszik és nem lesz akkora kedve engedelmeskedni.


Az otthon állandóan meztelenül, négykézláb vagy térdenállva tartás is legyen alap. Rendszeresíts egy fürdőköpenyt, amit felkaphat, ha váratlan vendég toppan be. ;). Addig viszont állandóan legyen tudatában, hogy bármikor készen kell állnia random parancsokra kiszolgálni téged. Például vezesd be, hogy ha éppen ügyes volt és engedelmes, akkor "jutalmul" megpuszilhatka a popsidat, vagy belenyalhat a pubcidba. A lényeg, hogy ilyesmikre mindig készenálljon. :)

2019. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Vásároljatok neked egy pár nagyon szexi, nőies cipőt. Már a cipőboltba is úgy vidd el, hogy többféle cipőt felpróbálsz, de ehhez ő szaladozzon értük a polcokhoz,bte pedig kényelmesen ülve várd, hogy hozza és feladja a lábadra. Türje el, hogy nyilvánosan kiszolgál. :D

Aztán ezt a cipőt soha ne vedd fel utcára, hanem kifejezetten otthoni játékokhoz használd. Nehogy elvedd a kedvét holmi kutyakakival :D. na de persze némi kakaóporból és miegyebekből gyárthattok rá valami műkoszt, ha ez kell az élményhez. :)

2019. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pofon túl durva a fenekét is elverheted. Ez egy cseppet megalázó és erotikus is egyben.
2019. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!