Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti sem kívánjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti sem kívánjátok a terhes párotokat? Miért? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Második babót várjuk, az elsőnél nem volt gond. Most viszont egyszerűen nem hajlandó, hiába cicázok vele, vsgy ha mégis van valami, akkor érzem, hogy muszájból van. Nagyon kívánom őt, nem bírok magammal,és megbántva érzem magam. Ha szóba hozom, akkor "fáradt vagyok", "fáj a fejem", "felébred a nagy" vagy egyéb kifogás. Tényleg nem tudom mit csináljak.
2018. jún. 2. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Az én párom sajnos nem terhes, de engem izgatnak a terhes nők szóval biztos egesz nap akarnám ugyanúgy sőt még lehet jobban is.
2018. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Én is ugyanúgy tenném a dolgomat, nem tudom, hogy a pàrod miért nem ezt teszi.

Semmi védekezésre nincs szükség, arany élet lenne.

2018. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom,én nagyon izgatónak tartom a terhes nőket,,nem lehet hogy van valaki a háttérben ?
2018. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 ebben az egyben nem kételkedem, tuti nincs senki....
2018. jún. 2. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Jó kérdés, én is inkább másra gyanakszom. Mi dugtunk mint a nyulak. 😉
2018. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet hogy csak túlhajtja magát ,,,de nem értem,én kihasználnám a szabad perceket is.
2018. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokat dolgoztam èn is de amikor az exem terhes volt még ő állított le hogy most ne mert faj a feje....!
2018. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Én rettentően kívántam a párom mikor terhes volt. Akkir szeretkeztünk a legnsgyobbakat
2018. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Terhesség alatt pont hogy jobban szokták kívánni a párjukat a férfiak. A tudat, hogy benne nő a gyereked elég izgató. Illetve a nők is kívánósabbak szoktak lenni ilyenkor.

A gond a baba születése után szokott lenni, amikor a nő elhízik, kitágul és többet törődik a gyerekkel, mint a férjjel.

2018. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is nagyon kívánom a férjemet, úgy érzem ő nem engem.....nálunk táguládos probléma nem volt, nem lesz, császáros voltam elsőnél is,most is az leszek.....meg úgy egyáltalán az első 6 hét után ugyanúgy működött a dolog, most nem akar....
2018. jún. 3. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!