Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy megszabadul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy megszabaduljak ezektől a vágyaimtól?

Figyelt kérdés

Van két vágyam, amik miatt úgy érzem magam, mintha elvennék mindazt, ami férfivá tesz engem. Az egyik az, hogy imádom a különféle intim játékokat (vibrátorok, erényöv, különféle izgatók), ahogyan nem csak a hagyományos izgatást szeretem, hanem az anális örömöket is. A másik pedig az, hogy vágyom arra, hogy minél jobban megismerjem a női lét titkait - szeretek női ruhákba öltözni (nem azért, mert nagyon jól áll, hanem mert felizgat és kellemes érzés), és ha lehetne, szívesen eltöltenék egy-két hetet nőként (ami persze nem lehetséges). Félreértés ne essék, jól érzem magam férfiként, eszembe nem jutna átoperáltatni magam, és a harmadik lábamról sem szívesen mondanék le. No meg sokkal jobban felizgat a petting, a játszadozás a női testtel, mint maga a szex.


Félek attól, hogy ez negatívan fog hatni a párkeresésre és a párkapcsolatomra is. Jelenlegi fejjel az volna számomra a legfontosabb, hogy megtaláljam az egyensúlyt az én vágyaim és a leendő szerelmem öröme közt, de mégis bennem van a tüske, hogy mi van, ha mégsem tudom fenntartani ezt az egyensúlyt.


Tudom, hogy lesznek, akik rám támadnak, hogy biztos homoszexuális vagyok, vagy "akkor vágd le a töködet", de ezek nélkül is épp elég rosszul, bűnösnek, nem normálisnak érzem magam.


Hogyan változtathatnék ezen?


2018. júl. 7. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hasonlo problemakkal kuzdok en is. nekem egy idoben a sajat ferfiassagom megelese us nehez volt es en is buntudatot ereztem emiatt. 2 opcio van ami szerintem okozhatja ezt, alacsony onbecsules, vagy lanynak vartak a szuleid es tudat alatt nekik akaesz megfelelni ezzel. nem jo szitu egyebkent, tenyleg elbizonytalanitja az embert, nem sok lany tartja ezt helyenvalonak
2018. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális vagy. Ne aggódj ezen. Szerintem csak szimplán kicsit érdekelhet téged milyen egy nő,úgy értve hogy mit érez meg ilyenek. Aki szeretni fog az úgyis elfogad úgy ahogy vagy. Neki az lesz a legfontosabb,hogy kielégítse vágyaid. Mindenkinek más:D De ezért vagyunk emberek:) Ne változtass magadon,semmi rosszat nem teszel :D
2018. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Fogalmam sincs.


Én arra vágyok, hogy egy csaj megdugjon felcsatolhatóssal.


De amit nem akarok, mert EGYÁLTALÁN NEM izgat:

megalázás, szopni bármit, férfival lenni, női ruhákat felhúzni, bármi, ami spermával kapcsolatos és nem a nőn/nőben végződik.


Szóval símán ennyi, hogy tudjunk a csajjal oda-vissza dugni egymást.


És mégsem tudom megélni, mert nincs ehhez elég érett, értelmes nő, aki velem kb. egykorú.


21/ffi

2018. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vágyj arra mint én, arra hogy dugj csajokat :D


F

2018. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy a szüleim valójában lányt akartak volna, én úgy érzem, hogy fiút akartak. A nevelésemben nem volt semmi lányos, 12 éves koromban már programoztam, rendszeresen segítettem apának villanyszerelésben, stb. A női ruhákhoz való vonzódásom úgy 15-16 éves koromban alakult ki, nem tudom, miért. Talán van köze ahhoz, hogy általános iskolás negyedik osztályosként elő kellett adni egy táncot lány ruhába öltözve, parókával és kisminkelve.


"Én arra vágyok, hogy egy csaj megdugjon felcsatolhatóssal."

No, erre például én is vágyom.


"Vágyj arra mint én, arra hogy dugj csajokat :D"

Ez egy jó tipp, köszi :D

2018. júl. 7. 23:14
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
én szeretem az ilyen pasikat, bár jelenleg foglalt vagyok, de ha szingli lennék nálam lenne esélyed :)
2018. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Heteró kapcsolatba simán beleférhet még az anális élményszerzés... Ismerkedj, aztán meglátod! :)
2018. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bűnös, ne viccelj! :)


Biztos vagyok benne, hogy fogsz találni olyan lányt, akinek ez nem probléma, sőt, lehet, hogy őt is izgatni fogja ;)

Hiszen egy hölgy válaszadó már írta is, hogy neki bejön az ilyesmi :P


Nekem pl. nem jönnek be ezek a dolgok (nő vagyok) és nem is vonz, de egyszerűen nem tzdom elképzelni, hogy ne lenne hozzád hasonló nő. Bár nyilván nem olyan sok.


De azt gyorsan verd ki a fejedből, hogy bűnös lennél! Az alapvető társadalmi dogmák mondják meg nekünk, hogy mi a normális. Ami egy baromság. Ha létezne egy sziget, ahol olyan érzületű emberek élnének mint Te, akkor ott én lennék a csodabogár...


Volt már kapcsolatod lánnyal, akár csak szexuális jellegű?

2018. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Volt már kapcsolatod lánnyal, akár csak szexuális jellegű?"

Nem, egyáltalán nem. Pedig már 24 éves létemre azt érzem, hogy az időből is kezdek kifogyni. Ennek elég komoly lelki okai vannak, főleg az, hogy nem szeretem önmagam, illetve ahelyett, hogy azt tudatosítanám magamban, mennyi jó van bennem, azt látom, hogy milyen nem vagyok - milyen lehetnék, vagy épp milyennek kellene lennem. Úgy érzem, amíg ezt nem sikerül rendeznem magamban valahogyan (fogalmam sincs, hogyan), addig esélyem sincs a lányoknál. Az bánt a legjobban, hogy ez nem csak a magánéletemre hat ki, hanem a karrieremre is. Egyenesen gyomorgörcsöm van, ha a felettesemmel az értékelésemről kell beszélgetni, pedig eddig csak szépet és jót mondtak rólam - mégis azt feltételezem, hogy rosszat fogok hallani.

2018. aug. 3. 23:49
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok.


Aha, komoly önértékelési problémák, túlzott érzékenység és női ruhákban való megjelenés vágya, akkor annak a vágya, hogy a szexben te légy az alárendelt (írtad, hogy izgat, ha Téged dugnak meg).


Férfi testben női lélek megnyilvánulása? Milyen volt a viszonyod édesanyáddal?


Azt ne mond, hogy normális, ugyanis az effajta önértékelési problémák általában a szülőktől erednek. Mélyedj bele az emlékeidbe! Mi az, amit rosszul csinálhattak?


Sok ember hajlamos védeni a szüleiket és elfelejteni, hogy mit tettek valójában. Ne ess bele ebbe a hibába.


Még egyszer mondom - a vágyaid nem bűnös vágyak! :) Csak azért kérem, hogy mélyedj jobban a lelkedbe, hogy ezt az erős önbizalomhiányt valahogy tudd kezelni. Pszichológus tudna Neked segíteni. De ott is erősen kellesz Te hozzá! Csak pszichiátert ne keress fel és gyógyszereket ne szedj...


És az, hogy 24 évesen még nem voltál lánnyal... valóban furcsán tekintenek az ilyen emberre. Mintha a kötelező körökön kívül nem lenne élet. Pedig van - nem mindenki ugyanúgy működik, ennyire egyszerű, de az emberek ezt soha nem fogják megérteni.


De elárulok egy titkot: én is 24 évesen veszítettem el a szüzességem és semmi akadályba nem ütköztem, nem hat ki a szexuális, sem a szociális életemre. ;) makkegészséges vagyok :D


Neked egyszerűen csak el kell fogadnod önmagad, aztán minden jön magától :)

2018. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!