Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy megszabadul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy megszabaduljak ezektől a vágyaimtól?

Figyelt kérdés

Van két vágyam, amik miatt úgy érzem magam, mintha elvennék mindazt, ami férfivá tesz engem. Az egyik az, hogy imádom a különféle intim játékokat (vibrátorok, erényöv, különféle izgatók), ahogyan nem csak a hagyományos izgatást szeretem, hanem az anális örömöket is. A másik pedig az, hogy vágyom arra, hogy minél jobban megismerjem a női lét titkait - szeretek női ruhákba öltözni (nem azért, mert nagyon jól áll, hanem mert felizgat és kellemes érzés), és ha lehetne, szívesen eltöltenék egy-két hetet nőként (ami persze nem lehetséges). Félreértés ne essék, jól érzem magam férfiként, eszembe nem jutna átoperáltatni magam, és a harmadik lábamról sem szívesen mondanék le. No meg sokkal jobban felizgat a petting, a játszadozás a női testtel, mint maga a szex.


Félek attól, hogy ez negatívan fog hatni a párkeresésre és a párkapcsolatomra is. Jelenlegi fejjel az volna számomra a legfontosabb, hogy megtaláljam az egyensúlyt az én vágyaim és a leendő szerelmem öröme közt, de mégis bennem van a tüske, hogy mi van, ha mégsem tudom fenntartani ezt az egyensúlyt.


Tudom, hogy lesznek, akik rám támadnak, hogy biztos homoszexuális vagyok, vagy "akkor vágd le a töködet", de ezek nélkül is épp elég rosszul, bűnösnek, nem normálisnak érzem magam.


Hogyan változtathatnék ezen?


2018. júl. 7. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom....bocsi
2018. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!