Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szomorú vagyok amiatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok amiatt hogy nekem csak a prostik jutnak. Aki ilyen helyzetben van mint én az hogyan tudta elfogadni?

Figyelt kérdés

Nem kellek egy lánynak sem. Csak a fizetős nőktől van esélyem szexet kapni. Még sosem volt barátnőm akivel szeretetből szexelhettem volna:(

Pedig nem vagyok ronda, sokkal előnytelenebb fiúkat látok barátnővel.

Hogy fogadjam el hogy nekem sosem lesz barátnőm, meg gyerekem?


2019. ápr. 28. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt el lehet fogadni, inkább tovább kellene próbálkozni. Elemezni kellene, mit csináltál eddig, és változtatni.
2019. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az életben is ennyire negatív vagy, akkor ez az oka.
2019. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most lehet úgy tűnik hogy negatív vagyok, de egyáltalán nem, pont az ellenkezője.
2019. ápr. 28. 11:50
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem próbálkoztam volna, akkor már én is ott lennék mint te!Neked az a bajod, hogy nem tudsz odafigyelni a lányokra és nem vagy kitartó egy lánynál!Szerintem ásd el magadat!
2019. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Párommal mi majdnem 4 évig csak barátok voltunk.... legjobb barátok mondhatni. Mindig ott volt a kémia, de egyikünk sem mert lépni, de végül megcsókolt az egyik koncerten amire együtt mentünk, és nem volt ellenemre, viszonoztam, és azóta együtt vagyunk, és hamarosan kisbabánk is lesz.


Mondjuk itt én voltam az, akinek nem ment a pasizás, de a lényeg ugyanaz:

Ne barátnőt keress első körben, hanem egy lányt, akivel összebarátkozol. Ismerd meg, meg ő is téged, és utána abból sokkal könnyebben lesz párkapcsolat, mint egy vadidegennel.


20/L

2019. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzeted, én is ebben a szituban vagyok. Alacsony, ronda vagyok (látod te már ennyivel is előrébb vagy mint én) ezzel már alapból buktam a 99,9%-ukat. Rögtön elfojtják a próbálkozását az ilyeneknek. Amúgy bírom az ilyeneket, akik rögtön nekiugranak a másiknak, ezzel a dumával.. Honnan tudod, hogy nem volt kitartó? Én pl elég sokáig próbáltam udvarolni egy nőnek, persze nem átlépve a zaklatás határát, és semmi nem lett 3x aláztam meg magam, megéri? egyáltalán nem.. A NEM az nem a legtöbbnél, nem érig meg fölösleges energiákat beleölni ilyen nőkbe. Ha nem felelsz meg egy felhypeolt férfi ideálnak, akkor nincs sok esélyed.
2019. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ingyen szexet szeretnel akkor mi keresünk harmadikat:D csak írd le milyenek a méreteid:) 18L
2019. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!