Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban ritka lenne, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ritka lenne, hogy egy nő tökéletesen kitudja orálisan elégíteni a férfit?

Figyelt kérdés
Gyakran olvasni itt hogy vagy nem is csinálják a nők vagy csak azért teszik hogy legyen viszonzás, esetleg csak a párjuk kedve miatt ami úgy nem is annyira élvezetes.

2019. ápr. 25. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
most kepzeld el ahogy fekvenyomas kozben valaki radcuppan te meg megijedsz azt magadra ejted a sulyt. izgato, foleg mikor az orvosnak meseled majd a storyt xd
2019. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Izgató ám. Hogy jön ide a kigyuris meséd? Sztori essel meg ipszilonnal nem, ikszdé Janci.
2019. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Eszembe nem jutott még soha, hogy egy nőt ne önzetlenül elégítsek ki, nyaljak el!

F/60

2019. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
masik kerdeshez akartam irni. fogalmam sincs hogy tudtam ide irni
2019. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy 10ből egy szopik kimondottan jól, a többi nem ügyes benne vagy egyáltalán nem is csinálja.
2019. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Tobb lányt is kiképeztem szó szerint a nulláról haladó vagy profi szintre. Alapvetően a férfin múlik szerintem, hogy hogyan szop a nője.

F.

2019. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
pasik jbban szopnak, mert érzéssel csinálják, csajok meg kötelezően
2019. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Fúj, utolsó, ezt mégis honnan veszed?

Én szoktam csinálni a páromnak, sokszor kéri, hogy így akar elmenni, pláne ha megvan a havim, akkor csak így. Olyankor persze nincs viszonzás, de egyébként van, hogy én is csak orálist kérek, de olyankor 2-3-szor is el szoktam menni.

2019. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!