Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan làny a vilàgon, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan làny a vilàgon, aki fel meri vàllalni, hogy tökéletesen meg van elégedve az alakjával?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, csak nem olvassa a Gyakorit. :-)
2019. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én
2019. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Én fel merem. Ez nem egoizmus, nem beképzeltség, szimpla tény és egészséges önbizalom. Lehet, hogy valakinek nem pont az én alakom az esete, de én 100%-ig meg vagyok vele elégedve.

168 cm vagyok, 49-50 kg, vékony vagyok, de azért nem anorexiásan vékony, a melleim mérete is tökéletesen megfelelnek számomra. (75B tehát nem nagyok, de azért látszanak, sőt nekem csak teher lenne egy nagy mell.) Elég hosszúak a lábaim, lapos a hasam, de nem vagyok izmos szerencsére, azt elég nőietlennek találom. Ha választhatnék sem kellene másik test.

2019. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok, 3-as, kívánom, hogy ez még nagyon hosszú ideig így is legyen!
2019. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az èn alakom nem tökèletes. Körte alakom van, 75/A-s mellem, ès M-es bugyit hordok, szòval nem olyan vèszesen nagy a fenekem de egyèrtelműen körte alakù.

Szèp vèkony a derekam, szèles a csìpőm, vastagok a combjaim. Van hasam, ès nem vagyok izmos. Ègèsi sèrülès van a karomon vègig. Ès mègis azt mondom hogy meg vagyok elègedve vele. :)

2019. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen meg vagyok elégedve

Dagadt vagyok így nem zaklatnak a pasik és nyugodtan élhetem az életem ...

Boldog és elégedett vagyok... Nem kell elviselnem senkit magam mellett, azt csinálok amit akarok és csak az enyém az egész francia ágy . Kipihenten frissen és jókedvűen ébredtek.

Van energiám egész nap és nem kell egy anyámaszonykatonájával együtt élnem aki 4 napig hord egy zoknit mert lusta ki vinni a szennyesbe és tisztát felvenni. Magam ura vagyok és nem vagyok senki cselédje senki interaktív maszturbációs segédeszköze...

Van életem.. És ezt annak köszönhetem hogy meghíztam . Áldottak legyenek a plusz kilók.

Na ennyi :).

Puszi pááá

25N

2019. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, én!😊
2019. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van ám és látszik is rajtam hogy tökéletesen megvagyok elégedve, ezért utálnak is sokan :D
2019. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak ezzel így, egyszerűen elfogadják magukat, és kész.
2019. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tökéletes alakom van,imádom magamat nézegetni.

167cm/ 48 kg vagyok,szexi test,csinos mell,popó.

Szép arc,hosszú haj.

Szóval nem panaszkodom. :D

2019. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!