Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan higyjem el hogy vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan higyjem el hogy vonzó lehetek valakinek szexuálisan?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 163 cm vagyok és majdnem 90 kg. Tudom hogy ez nagyon sok, szeretnék is tenni ellene, de étkezési zavarokkal szenvedek, azt hiszem amiatt mert nehéz gyermekkorom volt, és a feszültséget, fájdalmat mindig evésben oldottam. Sajnos ezt még nem sikerült teljesen kinőnöm, de bízom benne hogy hamarosan menni fog és fogyni fogok majd.

De a kérdés nem is ez lenne hanem hogy fiatal lányként ettől függetlenül nagyon vágynék egy szerető férfira, boldog kapcsolatra, hiszen ki nem szeretné hogy szeressék, és azt hiszem a lelkem, önbizalmam helyreállításában is sokat segítene ha lenne valakim.

Viszonylag arányosan híztam meg, a felesleg java része a combomon és a fenekem van, meg a mellemen, de van egy kis hasam is és a felkarom is ducibb az átlagnál (ekkora túlsúllyal persze..:)).

A problémám az hogy bár tudom hogy van aki elfogadja sőt kifejezetten szereti ezt, látok ilyen alkatú lányokat a párjukkal, de magammal szemben egyszerűen képtelen vagyok elhinni hogy bárkinek is tetszhetek így. Vannak udvarlóim, van olyan is akivel el tudnám képzelni hogy kapcsolatba lépjek, de ha belegondolok hogy le kell vetkőzzek előtte vagy eleve az hogy ruhában is ha pl leülünk és átkaroll, érzi a hurkáimat...

Kisebb koromban is sok bántást kaptam a súlyom miatt, a családomtól és az iskolában is, talán ez is közrejátszik ebben hogy ennyire megundorodtam magamról.

Szóval bocsánat a picsogásért és a hosszú szövegért, mit gondoltok mit tudok ezzel a helyzettel kezdeni, vagy majd csak akkor gondolkodjak ilyesmiben ha sikerül lefogynom?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat, fiúk és lányok válaszát egyaránt szívesen fogadom!



2019. ápr. 25. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engem nagyon is izgatnál!
2019. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
halkan sugom meg hogy Én mindig a 80+os punciket voltam oda es most is csak olyan csajokat hajtok pedig 50 vagyok..... szoval nyugi jo?sok pasi van oda a nagy seggert es nagy testert
2019. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hanem legyél az.
2019. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha felraknál ide pár képet az alakodról, meglepődnél, hogy milyen pozitív válaszokat kapnál.
2019. máj. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Küldj képet, hogy láthassuk, mivel "dolgozol" ;)
2019. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Csak most találtam ere a kérdésre, pedig dettó ugyanez a helyzet nálam is.

Kérdező, mizu azóta?

2019. aug. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!