Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan higyjem el hogy vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan higyjem el hogy vonzó lehetek valakinek szexuálisan?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 163 cm vagyok és majdnem 90 kg. Tudom hogy ez nagyon sok, szeretnék is tenni ellene, de étkezési zavarokkal szenvedek, azt hiszem amiatt mert nehéz gyermekkorom volt, és a feszültséget, fájdalmat mindig evésben oldottam. Sajnos ezt még nem sikerült teljesen kinőnöm, de bízom benne hogy hamarosan menni fog és fogyni fogok majd.

De a kérdés nem is ez lenne hanem hogy fiatal lányként ettől függetlenül nagyon vágynék egy szerető férfira, boldog kapcsolatra, hiszen ki nem szeretné hogy szeressék, és azt hiszem a lelkem, önbizalmam helyreállításában is sokat segítene ha lenne valakim.

Viszonylag arányosan híztam meg, a felesleg java része a combomon és a fenekem van, meg a mellemen, de van egy kis hasam is és a felkarom is ducibb az átlagnál (ekkora túlsúllyal persze..:)).

A problémám az hogy bár tudom hogy van aki elfogadja sőt kifejezetten szereti ezt, látok ilyen alkatú lányokat a párjukkal, de magammal szemben egyszerűen képtelen vagyok elhinni hogy bárkinek is tetszhetek így. Vannak udvarlóim, van olyan is akivel el tudnám képzelni hogy kapcsolatba lépjek, de ha belegondolok hogy le kell vetkőzzek előtte vagy eleve az hogy ruhában is ha pl leülünk és átkaroll, érzi a hurkáimat...

Kisebb koromban is sok bántást kaptam a súlyom miatt, a családomtól és az iskolában is, talán ez is közrejátszik ebben hogy ennyire megundorodtam magamról.

Szóval bocsánat a picsogásért és a hosszú szövegért, mit gondoltok mit tudok ezzel a helyzettel kezdeni, vagy majd csak akkor gondolkodjak ilyesmiben ha sikerül lefogynom?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat, fiúk és lányok válaszát egyaránt szívesen fogadom!



2019. ápr. 25. 17:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bár a szövegből kivehető de lemaradt hogy lány vagyok, bocsánat.:)
2019. ápr. 25. 17:26
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

Most mi a kérdés?


"bár tudom hogy van aki elfogadja sőt kifejezetten szereti ezt, látok ilyen alkatú lányokat a párjukkal"...


"Vannak udvarlóim, van olyan is akivel el tudnám képzelni hogy kapcsolatba lépjek"...


Ha voltál már fiúval akkor nem értem a problémát!

Ha van udvarlód és tudod hogy sokaknak bejönnek a teltebb lányok, főleg ha arca is szép és sokan szexelnének veled akkor nem értem a problémát!

Látják az alakodat, nem olyan mint a férfiak pénisz mérete.Senki nem fog meglepődni amikor levetközöl, nem úgy mint egy kis méretű férfinál....

Minden nő bejön a ferfiak jelentős %-nak.

Szóval hagyjuk a hisztit...

2019. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

ma 17:45


Te most mondatot elemezni jöttél ide és kötekedni?


Én értem a kérdésT

2019. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

1 hidd el.

2 szard le mások véleményét

3 Ha tenni akarsz ellene, tegyél

4 Érezd jól magad a bőrödben

5 Ne azért változtass hogy Szeretve legyél.

6 Mindig bízz Önmagadban.

25N

2019. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehet ezt csettintésré megváltoztatni, de elhiheted hogy vannak olyanok akiknek a telt lányok tetszenek.

Amit tanácsolni tudok hogy vedd sorra azokat a dolgokat amiket magadban, magadon szépnek, jónak, pozitívnak tartasz. Írd le és néha olvasd is el. Elejére írd amit te tartasz szépnek, jónak, utána gondolj bele mi az amit mások jónak szépnek tartanak a dícseretek bókok alapján.

Amúgy ehhez a magassághoz ha nagyobb a melled meg a feneked 70 kg is simán gyönyörű lehet. (Van ilyen ismerősöm és bomlanak utána a pasik.) És igen elég sokan vannak akiknek a telt alkat jön be, élő példa vagyok. :)


Egy bi lány

2019. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hát jó persze látom hogy van a hozzám hasonló lányoknak párjuk de valamiért az hogy konkrétan én kelljek valakinek azt nehezen hiszem el. Azt is ha valami azt mondja tetszem neki, mondani bármit lehet, a bizalomkérdés szerelmi csalódások után persze megint egy más kategória.:)

Nem voltam még együtt olyan fiúval akit szeretek, de nem vagyok szűz, akaratomon kívül veszítettem el, azt hiszem ez csak rátesz egy lapáttal a dolgokra.

Nagyon egy szerencsecsomag vagyok, és nem tudom mikor kinek lesz türelme ahhoz hogy “kiszeresse” ezt belőlem.:)

2019. ápr. 25. 21:46
 7/16 A kérdező kommentje:
5: az a 70 sajnos inkább 90 lesz lassan.:)
2019. ápr. 25. 21:47
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Én kifejezetten a duci csajokat részesítem előnyben, szóval igen, persze hogy lehetsz vonzó ducin is!

21f

2019. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem ez kibuszozott szexi :). Pont az alacsony duci (kb. 160/90) csajok az ideáljaim. Hihetetlenül vonzó a nagy cicik és egy kerek pocak :). Ne hagyd, hogy a negatív emberek elkedvetlenítsenek, sok pasinak pont így jössz be ;) Ha van kedved beszélgetni, írhatsz priviben.
2019. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én ízlésemnek még vékony is vagy
2019. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!