Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolkozik sok férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkozik sok férfi már a szexen, amikor még barátnője sincsen?

Figyelt kérdés
Állandóan a szex jár az eszükben, de ismerkedni sem tudnak. Még ha tudnának ismerkedni is hosszú idő telne el az első szexig.
2019. ápr. 23. 17:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nő vagyok, de én is mindig a szexre gondolok. Az miért rossz?
2019. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Természetes késztetés a férfiaknál, nekik ha nincs szex, és nem maszturbálnak, egy idő után jön az éjszakai magömlés erotikus álmok közben. (De jó nekik, én még nem mentem el álmomban soha.)

Egyébként az igaz, hogy felnőtt kapcsolatban nem várunk sokat a szexszel, kb. 5-6 randi. Ennyi idő alatt azért még nem tudtad kiismerni a másikat, sajnos ért már engem így csalódás. De ha sokkal többet vársz, már az is gyanús.

2019. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!