Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elítélendő ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő ha így gondolkozik egy 30 feletti férfi?

Figyelt kérdés

33 vagyok és mindig fiatal 25 év alatti lányokat kerekesek mert ők még álltalában nem akarnak gyereket. Igen én sem akarok egy családalapítás és gyereknevelés pénz felelősség stb. És igen lehet lusta vagyok ehhez, igen kényelmesebb ha elvagyok a lánnyal csak.

Nagyon sokan elítélnek, szidnak ezért, valóban olyan elítélendő ez?


2018. ápr. 16. 06:39
1 2
 1/19 anonim válasza:
21%
Hidd el, hogy csak irigykednek. Az idősebb nők a fiatal lány szépségére féltékenyek, az idősebb pasik meg arra, hogy ők képtelenek lennének ilyen nőt megszerezni.
2018. ápr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%

Engem nem érdekel. Mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja. Ettől nekem nem lesz se jobb, se rosszabb.

Úgyhogy nem ítéli el mindenki.

2018. ápr. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2. Miért rontanám ezzel el az életem?


Tudod hány családos embernél havernál látom, hogy ok megszületik stb. az akkor nyilván nagy öröm de utána, csak nehézség, idegesség, családon belül is.

Állítólag házasságos nagyobb része válással végződik, kell az nekem hogy elvegyék a gyerekem a nehézségek után aztán még gyerektartást is fizethetek

2018. ápr. 16. 06:56
 4/19 anonim válasza:
17%
#3 Az atlag emberek nem gondolkodnak, csak csinaljak, aztan meglepodnek a kovetkezmenyeken. Jo latni, hogy nem minden ember olyan.
2018. ápr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Én nem ítélem el. Minden embernek megvan a joga olyan élethez amilyet szeretne. Inkább a te gondolkodásod áll hozzám közelebb, mint az olyanoké akik a semmire pottyantanak ki gyereket és élnék egy olyan családban amit nem is akarnak.


Mondom ezt úgy, hogy én is családot szeretnék, gyereket, de ilyen partnert is választottam. Teljes mértékben tiszteletben tartom azt a fajta elképzelést mint a tied. Csak én sosem randiztam olyan férfival aki elképzelhetetlennek tartotta a családot. Az első randin, vagy az ismerkedésnél ez ha szóba jött, akkor megbeszéltük a dolgot és szépen elváltunk. Mert szerintem az egyik félnek sem jó, ha egy ilyen kényes dolog akkor derül ki amikor már szerelem is van a kapcsolatban. A pasinak az idegeire megy a folytonos "gyereket akarok" a nőnek a pasi passzivítása és szépen a kapcsolat is rá megy.


Én világ életemben gyerekre vágytam és férjre. Most is, de még nincs kellő egzisztenciánk hozzá.

2018. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

"Engem nem érdekel. Mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja. Ettől nekem nem lesz se jobb, se rosszabb.

Úgyhogy nem ítéli el mindenki."


Mi ez ha nem ítélkezés?:)

2018. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

Azért b...a el az életét, mert lesz ő még 40 és 50 éves is. Viszont a gondolkodása nem fog változni, és ugyanúgy a 20 éves lányok után fog futni. Akiknek ő már akkor nem kell...

40 felett egzisztencia nélkül senki se fog ránézni. Vagyis élete 70 évéből volt maximum 20 jó éve, vagy annyi se, és várja a magány.

35 felett, jó egzisztenciával: bele fog botlani egy cunciba, aki általa szeretné biztosítani a saját kényelmét, esetleg csak a szüleitől akar lelépni, rossz körülmények közül, és "véletlenül" teherbe esik. Aztán ugyanott tart: 20 év gyerektartás.


Ez a két jellemző forgatókönyv van.

Az a verzió a legritkább, amikor sármos ötvenesként sorra viszi ágyba a 18 éves cicababákat. Ég a típus viszont 33 évesen se a gyakorira írogat fél hétkor hétköznap.

2018. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Én is 39 évesen éreztem, hogy szeretnék gyereket...nem elítélendő ez, csak akkor lehet gubanc, ha ezek a prioritások mégsem egyeznek majd, mondjuk 1-2-5 év múlva...de csak akkor menj bele gyerekprojectbe, ha mindet arra tudsz " feltenni", nehéz....
2018. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem elitélendő. Sokkal rosszabb lenne ha -miközben nem vagy oda a gyerekvállalás gondolatáért sem- hagynád magad behúzni, "beállnál a sorba" , majd később, sok kinlódás után kinyögnéd hogy ezt te nem is akartad valójában és lelépnél.

És el lenne cseszve 3 ember élete. A gyereké, az asszonyé, és te is tolhatnád a gyerektartást non-stop.

2018. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én vállalom, hogy elítélem. 25 év alatti vagyok és gyereket szeretnek majd.

Viszont ha te így akarsz élni, akkor élj így. Soha nem fogok egyet érteni vele, nem is próbálok.

A társadalom egy része elítél egy része pedig nem. Mindig lesznek olyanok, akik elítélnek. Bármi miatt. Ezek a vélemények, amiken nem lehet változtatni. Sz@rd le szépen ezeket és élj, mint hal a vízben.

2018. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!