Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elítélendő ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő ha így gondolkozik egy 30 feletti férfi?

Figyelt kérdés

33 vagyok és mindig fiatal 25 év alatti lányokat kerekesek mert ők még álltalában nem akarnak gyereket. Igen én sem akarok egy családalapítás és gyereknevelés pénz felelősség stb. És igen lehet lusta vagyok ehhez, igen kényelmesebb ha elvagyok a lánnyal csak.

Nagyon sokan elítélnek, szidnak ezért, valóban olyan elítélendő ez?


2018. ápr. 16. 06:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egy dolog nem került még elő de lehet csak én olvasok felületesen. Már az elején közlöd a lányokkal hogy semmi komoly nem lesz a dologból? Amennyiben igen úgy nincs gond. Ha a lányok tudják hogy csak szórakozol és benne vannak akkor mindenki megkapta amit szeretne.

Szerintem az elítélendő mikor eljátsza egy pasi a hős szerelmest magába bolondítja a fiatal csajt hisz azok még naivak aztán ha ráunt kirakja és új pinát keres a csaj meg csak áll és néz bután hogy hova lett a pasi aki a csillagokat is le akarta hozni (khm.. hazudni) az égről. Láttam már ilyet és az ilyeneket légyszívesebben leköpném.

De amíg mindkét fél tisztán látja mi van és mik a kapcsolat határai addig szerintem mindenki úgy éli az életét ahogy szeretné.

2018. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el. Nekem sem kell gyerek. De idősebbek közt is találsz ilyeneket. 50 évesen lehet, hogy - ne sírj, de -, 30 évesekkel is szóba kell állnod. 😨
2018. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
ma 09:07 Márpedig, ha nem ígérek be mindent, nem lesz elég lelkes a nő, még akkor sem ha fiatal és naiv még. Az az 1-2-3 év, még rá jön a nő, hogy csak ígéret volt, még nem a világ. Tud még találni olyat, aki családot is akar.
2018. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem teljesen értelek. A leírásod alapján csak gyereket nem szeretnél, de nem mondtad, hogy tartós kapcsolat sem érdekel? Mert ebben az esetben szerintem találhatnál olyan nőt, aki szintén nem vágyik családra és kényelmes életetek lehet. Én elég sokat ismerek, hülyeség, hogy mindenki gyereket akar.


26N

2018. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen, idősebb nő is jó csak gyermeket ne akarjon, ez a lényeg
2018. ápr. 16. 09:44
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg azért szekálnak agyon, mert 31 éves nő létemre nem akarok gyereket. Nem ítéllek el emiatt. Viszont ezt mindig tisztázd a kapcsolat elején.
2018. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Végül is nem ítélem el, ha nem hülyíted a nőket, hanem már a kapcsolat elején tisztázzátok, hogy te nem akarsz gyereket.

Nem mindenki akar családot, és nem is való mindenkinek a család.

2018. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
36 éves nő vagyok 3 éve váltam el.Nincs gyerek és nem is akarok,csak épp a pasik 90%-a ezt nem hiszi el,és az gondolja utolsó szalmaszálként majd rögtőn töle fogok teherbe esni,ezért baromi nehéz így ismerkedni.Ja és a pasik is elitélik ezt, mert milyen az már,hogy egy nő ne akarjon gyereket?Pedig ugyanazt tudom mondani mint a kérdező,regenteg brátom/ismerősöm épp kisgyerekes,hát nem cserélnénk velük...
2018. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, és ha találsz hozzá alanyt, hajrá.
2018. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!