Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerethet az a férfi igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet az a férfi igazán aki így gondolkozik?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk párommal,azt mondja velem tervezi az egész életét.Mielőtt beleszerettem, volt egy barátom évekig,aki nem titkoltam előtte besegített anyagilag mivel egyszerűen képtelen vagyok kijönni a fizetésemből.Most mindegy miért,többek közt van egy magas lakáshitelem is.

Mostani párom ezt tudta,elfogadta,azt mondta majd segít.

Van egy összeg amit ad havonta a rezsibe,ha az éves átalány nézem amikor fűtés is van,plusz levonom amit elhasznál,jóval kevesebb marad mint amit meg is beszéltem vele,amire szükségem lenne.

Most azt mondja mindenki addig nyújtózkodjon ameddig a takarója ér.Abból kell kijönnöm ami van.Ő nem tehet arról hogy kevés a pénzem.

Ez igaz,ezt meg is érteném.

Azt még hozzá tenném nincsen semmilyen káros szenvedélyem.

A kérdésem az lenne,tényleg szerethet az a férfi aki így beszél,és nem segít kicsit sem jobban pedig valamennyire megtehetné? És ha tényleg velem tervezi a jövőjét akkor hogy hogy nem zavarja hogy problémám van?


2016. nov. 3. 10:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

Ez a TE porlédám. Ha hosszá távon tervez veled, tudni szeretné, hogy azért leszel-e vele, mert szereted, vagy azért, mert szükséged van egy férfi anyagi támogatására, és cserébe kedves leszel vele.

Jelenleg nekem úgy tűnik, hogy pont a te részedről van feltételekhez kötve a szerelem, vagyis "ha szeret, ad pénzt".


Akkor mi lesz veled, köztetek sem működik a dolog, és elhagy? Keresel egy következő balekot, aki eltart, vagy éhenhalsz a lakáshiteleddel?


Egyébként: "most mindegy, miért" nem jössz ki a fizetésedből, hát akkor neki miért lenne fontos, ha te ennyire lesz.arod?!

2016. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Jav: problémád. Néha szeretném tudni, mi alapján javít a telefon.
2016. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Én nem így látom a dolgokat.Azért nem jövök ki a pénzből mert minimálbért keresek.A szakmámban ez mindenütt így van.Nem is tudok másikat tanulni mert nincs miből.

A lakáshitelt pedig kényszerből kellett felvennem,különben mehettünk volna a gyerekemmel az utcára.

Előző páromtól nem követeltem semmit,szeretetből segített,magától.Nem kell olyan nagy összegre gondolni,havi 15-20 ezret,nekem az is nagyon sokat számít.

De már régóta kihűlt a kapcsolatunk amikor egymásba szerettünk mostani párommal.Nem is akartam vele össze jönni,elmondtam problémámat,hogy magamnál fontosabb hogy a gyerekemmel fedél legyen a fejünk felett.

Ő megértette,elfogadta.Most mégsem úgy viselkedik mint együtt éléskor kellene szerintem,vagy mindenki párja csak annyit ad a közösbe amennyit elhasznál?Ezen felül nem érdekli párja anyagi problémája?Ha így van elfogadom,de én nem ezt látom a környezetemben.

2016. nov. 3. 10:33
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Eléggé érdek kapcsolatnak tűnik a részedről.
2016. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Abszolút nem érdekkapcsolat ha az lenne maradtam volna a régi párommal,ő bárhogy is viselkedtem vele szívesen segített.Én igazán szeretem őt és én is egy életre terveztem vele,de így hogyan ha nem segít ha bajom van?Később még ő is rászorulhat a segítségemre.

Én azt gondoltam a szeretet arról szól hogy segítünk a másiknak a bajban.Főleg ha eredetileg tudtunk is róla.

2016. nov. 3. 10:37
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Én megértelek. Amikor csak jártunk a férjemmel, akkor is mindenben segítettünk egymásnak. Anyagiakban is... Egyszerűen tudtuk hogy együtt leszünk úgyis...
2016. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak kihasználás a részedről. Neked kellene valami megoldást találnod a bajaidra. Azzal nincs megoldva, hogy rátapadsz mindig valakire mint egy pióca (bocs a hasonlat miatt). Előbb-utóbb rossz híred lesz emiatt és senkinek sem fogsz kelleni.
2016. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem tudok megoldást.De ilyen alapon azok a nők a kik sehol sem dolgoznak és eltartja őket a párjuk,ők micsodák?

Párommal részemről biztos hogy nem érdekkapcsolat,mint mondtam szeretem őt.Ha érdeket néznék akkor nála jóval jómódúbb férfit keresnék.De ezt nem tudom megtenni,azért is tartok ott,ahol.

Egyébként amikor hazaállít hat péksüteménnyel,és egy nap alatt megeszik 40 dkg felvágottak miközben én 2-3 szeletet,az is a szeretet jele? Jó étvággyal eszik miközben tudja nekem nem telik ilyesmire.

Mint mondtam megértem hogy nem az ő dolga.Még akkor is ha ő engem választott szabad akaratából.

A kérdésem az volt hogy szerethet-e engem ha így viselkedik.Nem azt szerettem volna hogy engem elemezzen bárki is.

A párom irántam való szeretetére szeretnék választ,hogy szerintetek létezik-e egyáltalán?

2016. nov. 3. 10:55
 9/24 anonim ***** válasza:
Attol meg szerethet, hogy nem tul szimpatikus a hozzaallasa. De te is kereshetsz nyugodtan olyan munkat, ami tobbet fizet, csak nem a szakmasban. Sima erettsegivel hirdetnek nagyon sok allast netto 150-ert is, ha jo helyet talalsz feljebblepesi lehetoseg is van, illetve tanulni akarmikor lehet, esetleg kerd meg, hogy legalabb valami tanfolyam dijaban segitsen, hogy neked is legyen penzed, ha mindentol elzarkozik abszolut, az mar esetleg mond valamit.
2016. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs érettségim sem,páromnak sincs,szakmája van.
2016. nov. 3. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!