Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerethet az a férfi igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet az a férfi igazán aki így gondolkozik?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk párommal,azt mondja velem tervezi az egész életét.Mielőtt beleszerettem, volt egy barátom évekig,aki nem titkoltam előtte besegített anyagilag mivel egyszerűen képtelen vagyok kijönni a fizetésemből.Most mindegy miért,többek közt van egy magas lakáshitelem is.

Mostani párom ezt tudta,elfogadta,azt mondta majd segít.

Van egy összeg amit ad havonta a rezsibe,ha az éves átalány nézem amikor fűtés is van,plusz levonom amit elhasznál,jóval kevesebb marad mint amit meg is beszéltem vele,amire szükségem lenne.

Most azt mondja mindenki addig nyújtózkodjon ameddig a takarója ér.Abból kell kijönnöm ami van.Ő nem tehet arról hogy kevés a pénzem.

Ez igaz,ezt meg is érteném.

Azt még hozzá tenném nincsen semmilyen káros szenvedélyem.

A kérdésem az lenne,tényleg szerethet az a férfi aki így beszél,és nem segít kicsit sem jobban pedig valamennyire megtehetné? És ha tényleg velem tervezi a jövőjét akkor hogy hogy nem zavarja hogy problémám van?


2016. nov. 3. 10:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

A 6-os véleményét osztom azzal a kiegészítéssel, hogy ez a legfőbb probléma manapság a kapcsolatokban hogy mindenki csak magára gondol; ÉN pénzem-Te pénzed, ÉN lakásom-TE lakásod és sorolhatnám. Ha összeköltözöm vkivel akkor MI vagyunk ( legalábbis nekem!), és ha csak nem csap át végletekbe, akkor nem agyalok főleg 15-20e forinton. A Kérdező új párja tudta milyen kapcsolatba száll bele, h van gyerek, kicentizni a rezsijét sztem nonszensz. Ráadásul albit se kell fizetnie hiszen együtt laknak tehát spórol.

Messze nem arról van szó hogy a Kerdezo ul a hatsojan es eltartatja magát.

Az én páromnak ilyen meg se fordulna a fejében, sokszor ő segít ki minket mert nem kapok egy fillér gyt-t se; ráadásul a páromnak kevesebb a loveja mint nekem. MI vagyunk, nem Ő meg én...a célok közösek és mi biztosan együtt maradunk.

2016. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
21%

Ha a "párod" pénzt ad neked, hogy te fizetni tudd a lakáshiteled, egy esetleges szakítás esetén igényt tarthat a lakásod tulajdonjogának bizonyos százalékára, ezt azért jó, ha tudod. Jelenleg ő is fizeti a te hiteled. Hogy te nem kérsz töle albérleti díjat, az a te dolgod, egy kapcsolatban ez nem is lenne etikus, de hogy így te kerülsz a gyerekeddel szarabb helyzetbe, az egyszer szent.


A gyereknek egyébként nincs apja? Nem fizet gyerektartást? Gondolom terveztétek és vártátok a gyereket - apuka nem gondoskodik fele-fele arányban róla?


A szavaidból egyébként én azt szűrtem le, hogy te szívesen lennél aranyásó eltartott, csak ez neked eddig nem jött össze. Mondjuk az eltartott lánykáknsk nem szokott gyerekük lenni, fiatalok és bombanők.

2016. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17%

Kapsz fizetést, a gyerek után gyerektartást + családi pótlékot, ezen felül a pasid kifizeti a rezsitek ráeső 1/3-át.

Ennyi pénzből egy felnőtt nő hogy nem tud kijönni? Más is maradt már egyedül a gyerekével, mégsem azt látja az anyagi problémái egyedüli megoldásának, hogy pénzért eladja egy férfinak magát.... Az ilyen nőket szerintem te is tudod, hogy minek nevezik.

2016. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss utolsó felhasználó de szerintem újra olvasd el amiket leírtam,láthatóan nem tudtad értelmezni.

Én szeretem a páromat,nem adnám el senkinek magam.

Például én pár éven belül örökölni fogok,sajnos annyira rossz állapotban van édesanyám.Majd akkor tegyem azt én is a párommal hogy még egy tábla csokit sem veszek meg neki?

Én nem így képzeltem és most sem így képzelem a közös életet.A bajban segítünk egymásnak,ezt láttam mindig.

Egyébként van gyereked,hogy annyira tudod mire elég tizenvalahány ezer forint gyerektartás plusz tizenkétezer forint családi egy beteges gyereknél? Mennyibe kerül a kinőtt ruhák pótlása,az iskola,az iskolakezdés egy olyan munkahely mellett ami nem ad semmit?

Még egyszer mondom,nem az volt a kérdésem hogy engem elemezgessen bárki.

Mindössze annyi hogy érdekelt mások véleménye a párom szerethet-e ilyen gondolkodással is?

Az egyik kedves hozzá szóló válaszát pedig köszönöm,aki sokkal megértőbb volt,aki szintén úgy gondolja hogy egy párkapcsolatban segítik egymást.

2016. nov. 3. 11:36
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jön le ebből, hogy ez egy rossz kapcsolat. Te egyik kapcsolatból ugrottál bele egy másikba, mert valószínűleg kapcsolatfüggő vagy. Tény, hogy ketten könnyebb, mint egyedül, de nem minden áron. A párod ott lakik nálad, de nem úgy éltek, mint egy család. Ez a centizgetés nem egy jó dolog. Nem lesz ennek jó vége.


Neked elsősorban meg kéne próbálnod egyedül a lábadra állni, jobban fizető munkát találni, hogy ne a férfiakra kelljen támaszkodnod.

2016. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
41%

A párod nem köteles ebben segíteni. Egy szép gesztus ha besegít és hálásnak kell lenned érte. De az, hogy te inkább csak kevesled, ne haragudj, de elég erkölcstelen.

És ha nem lenne barátod, akkor mit tennél? Nézd, tudom, hogy vannak nehéz helyzetek és talpra állni is nehéz, de nem várhatod el hogy mások húzzanak ki belőle.

A barátod már így is segít neked, én a helyedben nem rajta gondolkoznék, hanem magamon. Mert ha nem tudod ezt értékelni, és még cserébe kétségbe is vonod, akkor bocsáss meg, de nem érdemled meg.

2016. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
15-ös vagyok. Én egyedül nevelem a lányomat születése óta, én sem kapok gyerektartást.Az én anyám meghalt, nincsen szülői ház. Ott lakunk, ahol éppen tudunk, albérletben.De belegondolok, hogy milyen rossz lenne, ha a lányomnak pár évente újabb és újabb férfit kéne megszoknia,idegen férfiakkal együtt élnie, akik úgysem fogják őt teljes mértékben szeretni és elfogadni.Én azt mondtam, kösz, de nem.Majd ráérek akkor a szerelemre, ha már a lányom is járja a maga útját.Neked is meg kéne próbálnod jobban fizető állást találni. Vagy költözz össze anyuddal, add ki a lakásod. Minimálbéres melót bárhol találsz.
2016. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
30%
Nos 10.5 éve nevelem a lányomat egyedül, egy fizetésből.Gyerektartás aprópénz,amit kapok.Soha nem támaszkodtam férfiakra, hogy majd ők segítsenek az anyagi problémáim megoldásában.Felnőtt nő vagy, nem egy életképtelen gyerek.Ne a pasikban keresd a megoldást.A párod lehet mégsem veled tervez, csak mondja.Erről kellene megbizonyosodnod!
2016. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%

Attól még szerethet téged a pasid, hogy nem akarja kifizetni a te lakáshiteled, és eltartani a te gyereked....

A lakáshitelt meg a gyereket is nélküle hoztad össze, ergo, neked a kötelességed megoldani a velük járó költségeket, nem az övé.

2016. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
Max annyiban van igaza a kerdezonek, ha a pasi nala lakik. Kerj tole alberleti dijat, hisz ha nem nalad lakna gondolom kellene fizetnie mashol a lakhatasert.
2016. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!