Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerethet az a férfi igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet az a férfi igazán aki így gondolkozik?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk párommal,azt mondja velem tervezi az egész életét.Mielőtt beleszerettem, volt egy barátom évekig,aki nem titkoltam előtte besegített anyagilag mivel egyszerűen képtelen vagyok kijönni a fizetésemből.Most mindegy miért,többek közt van egy magas lakáshitelem is.

Mostani párom ezt tudta,elfogadta,azt mondta majd segít.

Van egy összeg amit ad havonta a rezsibe,ha az éves átalány nézem amikor fűtés is van,plusz levonom amit elhasznál,jóval kevesebb marad mint amit meg is beszéltem vele,amire szükségem lenne.

Most azt mondja mindenki addig nyújtózkodjon ameddig a takarója ér.Abból kell kijönnöm ami van.Ő nem tehet arról hogy kevés a pénzem.

Ez igaz,ezt meg is érteném.

Azt még hozzá tenném nincsen semmilyen káros szenvedélyem.

A kérdésem az lenne,tényleg szerethet az a férfi aki így beszél,és nem segít kicsit sem jobban pedig valamennyire megtehetné? És ha tényleg velem tervezi a jövőjét akkor hogy hogy nem zavarja hogy problémám van?


2016. nov. 3. 10:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem volna pofám ahhoz, amit a párod csinál...
2016. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
Hát minimum le kellene érettségizned, meg nyelvet tanulnod, különben sosem jut előbbre, csak vergődni fogsz. Én diplomával, 2 nyelvvizsgával 1 éve keresek állást. Ami a párodat illeti nem szeret eléggé, sőt, ha ennyire nem érzed hogy egyáltalán szeret-e akkor biztos, hogy nem. Kezdj el keresni olyat, aki megbecsül.
2016. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
54%

Azt gondolom a leírtak alapján, hogy bár a párodat zavarja, hogy problémád van, és szeretne veled lenni - de az sokkal zavaróbb, hogy TE erre a problémára nem keresel megoldást.

Nem jössz ki a fizetésedből, megértem. El kell tartani a gyereket, megértem. Nem magad miatt adósodtál el, azt is.

De tegyük fel, csak elméletben, hogy mindentől függetlenül nem jön össze a pároddal a dolog, és egyedül maradsz. Akkor hogy fogod megoldani, hogy megéljetek? Ki az, aki segíteni fog? Oké, a volt párod ad gyerektartást, de ahogy leírtad, az kevés.

Vagy ha egyedül maradnál, és nem lenne más pasi, akkor mész az utcára, a gyerek meg a zaciba, mert nincs megoldás?


A fő gondja ez a párodnak a kapcsolattal valószínűleg, nem a szeret-nemszeret kérdéskör. Mert ilyen formán valóban úgy tűnik, hogy ez számodra egy anyagi életközösség. Persze, nem rossz, hogy épp szereted is a másikat, de nem ez a fő szempont.

Keress megoldást! Sosem késő tanulni, sosem késő más szakmát választani. Nem számít, ha nem megy máról holnapra, de hidd el, hogy a párod hozzáállása is meg fog változni, ha nem csak a langyos pisiben üldögélsz.


Alap kérdésedre az a válaszom, hogy igen, szerethet így is, azonban a gondolkodásmódotok nagyon különböző a leírtak alapján. Ha nem tudsz vagy akarsz változtatni, akkor bizony nem lesz ez egy hosszú életű kapcsolat. Ez egyikőtök hibája sem. Másképp látjátok az életet, ennyi. Ő racionálisabb típus, míg te az érzéseiden keresztül nézed a gyakorlati dolgokat is.

2016. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Nem akartam már ide írni,de utolsó,23-as hozzá szóló annyira jól megfogalmazta a probléma lehetséges okát,hogy szeretném megköszönni neki.

És most már azt is leírnám ha valaki még olvassa hogy szeptemberben elkezdtem az érettségit,illetve folytattam ahol annak idején abbahagytam.

Páromnak végül is elfogadta,de nem vágott úgymond jó pofát hozzá. Csak azzal foglalkozik hogy így még kevesebbet fogunk találkozni. És azt is mondta ez a döntésem csak nekem jó.

Ezen nagyon elgondolkoztam,még ha elvileg igaza is van,úgy érzem a férfi aki szeret az nem ilyen,az inkább örül neki ha a párja értelmes cél érdekében erőfeszítéseket tesz.

De az enyém most is csak magára gondol.

Jól látom ezt?

2016. nov. 5. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!