Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolkozik sok férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkozik sok férfi már a szexen, amikor még barátnője sincsen?

Figyelt kérdés
Állandóan a szex jár az eszükben, de ismerkedni sem tudnak. Még ha tudnának ismerkedni is hosszú idő telne el az első szexig.
2019. ápr. 23. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Vannak egyéjszakások is és szexkapcsolatok is...
2019. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 : Valószínűleg nem az lesz ezek alanya, akinek egy lány megszólítása vagy egy randi is komoly problémát jelent.
2019. ápr. 23. 17:58
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Majd megyunk a rosszjanyokra bar ott gagyi a felhozatal
2019. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
#3 Ezért nem merek már gondolkodni sem :)
2019. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Talán azért mert az emberi test a természettől adódóan így viselkedik? A hormonok teszik ezt, nem az ember agya!
2019. ápr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert hülye lenne nem azon gondolkodni.
2019. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Természetes ez a férfiaknál.És én pont azt veszem észre h a mai világba egyre kevesebb ember van kapcsolatba.Egyéjszakások,alkalmik,és szexkapcsolatok gyakoribbak.
2019. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Ja,és szerintem nem telik el hosszu idő egy kapcsolatban a szexig.Sőt általában a szex elöbb lesz mint a kapcsolat,de ha nem is,akkor se telik el hosszu idő.Nekem utoljára 14 évesen telt el hosszu idő,amikor nagyon féltettem a szüzességemet,és azt h ne csak emiatt legyen velem.Felnőtt kapcsolatokba szerintem nem telik el hosszu iső.De ettöl függetlenül tényleg roppant idegesítő,hogy csak erröl tudnak beszélni.Bár ezt főleg csak az interneten tapasztalom!
2019. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Főleg a kielégületlen és béna tinik beszélnek erről sokat.

Pont azért, mert nekik gond felszedni egy nőt.

Amúgy felnőtt kapcsolatban 4-5 randi, szerintem is a szex, ha vonzódunk egymáshoz, ha meg nem, felesleges az egész várakozás.

2019. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyenek a hormonok, ezt meg kell értened, fel kell fognod... A női szervezetben egy darab petesejt érik meg, a férfiaknál több ezer. Ez okozza azt, hogy mindig a szex jár a fejükben.
2019. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!