Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan “nagy dolog”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan “nagy dolog” elvenni egy nő szüzességét?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni, hogy nagy felelősség, meg jó elsőnek lenni, stb..

De mi ebben a felelősség?

Ha esetleg rossz élmény neki az első, majd jön még 100 másik aktus, ami után majd elfelejti. Elsőnek lenni is mitől nagy dolog? Az első falat pizza se volt észvesztően megtisztelő.


Ráadásul, ha te vagy neki az első, akkor nagy valószínűséggel nem te leszel az utolsó. Mitöl jó paràban lenni, hogy vajon mikor lép a következő kukira?



Szóval csak szeretném érteni, hogy mitől különleges egy nő szüzessège? Már ha az egyáltalán.


Természetesen csak férfiak válasza ès nézőpontja érdekel.



Köszi



21. N


2019. ápr. 23. 00:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 7-esben leírtad sokféle pszichológiai és egyéni háttér van. Ezért van akinek nagy érték egy lány szüzessége, másoknak meg kevésbé. Ez is olyan " társadalmi elvárás", hogy tiszteld férfiként a lány szüzességét. Ha egy "bevállalós lány" kerül össze egy "túl tisztelettudó" fiúval, akkor lesz az akit nemrég kiírt egy lány kérdésben, hogy ő már szexelne a sráccal, de az nem nyomul úgy rá. Persze ez még a jobbik eset. Még a ritkább is.
2019. ápr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

“Ez is olyan " társadalmi elvárás", hogy tiszteld férfiként a lány szüzességét”


Ez jobb helyeken nem társadalmi elvárás, hanem egy ösztönös, evolúciós drive, ami minden férfiban megvan. A nő “nővé” avatása mindig is férfi “munka” volt és nincs olyan férfi, aki ne akarna egy nőt “ nővé” tenni. Hiszen férfi. A legnemesebb feladatok egyike.


Nyilván, sok “pasi” már a másik oldalon van. Aki nem akarja, nem érdekli, esetleg kerüli is. Az viszont ezer százalék, hogy ezeket a “ pasikat” nem is a nő érdekli, hanem egy lebutított állati életet követnek, amiben a vágy felülírja az intellektust. Egyértelmű, különben nem lenne baja azzal, hogy a nőt a legtisztább kivonatban kapja meg.


Rengeteg robot ember lézeng körülöttünk, akit a belső motorja hajt és ural. Szerencsére ők is megtalalják a nekik való partnert. És ezzel semmi baj sincs.



Érdekes módon, ha a nő egyébként csinos, szép, intelligens, kreatív, nyitott, értelmes beszélgető partner és még ráadásul szűz is, egyből felcsillan a férfiak farka, legyen az a “ legkúrósabb” fajta. Az én és más barátnőim esetében mindig ez van. Ez is csak azt támasztja alá szàmomra, amit mondtam.

A férfiak “ négyszemközt” igen intenzív módon értékelik a szüzességet. Más kérdés, hogy ezt hogyan és milyen szűrőkön keresztül kommunikálják a világ és a környezetük fele.



köszi neked is a választ! :)

2019. ápr. 23. 08:06
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szerelemből történik, akkor egy bizalomként is felfogható, hiszen az adott illetővel feküdtél le először, ezt pedig nem teszed meg akárkivel.
2019. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igaz
2019. ápr. 23. 09:01
 15/16 anonim ***** válasza:

Pár évvek ezelött volt baráti kapcsolatom egy 24 éves szűz csajjal nagyon szép és vonzó volt, de nem állt fel rá a farkam.

Na itt az ellenpélda, pedig nem egyszer beszélgettem vele négyszemközt.

Viszon bókoktam és udvaroltam neki, ze tetszett is neki. De szexuális vonzslmat nem éreztem iránta. Az lénye és a lelke fogott meg és inkább barátra leltem mint egy olyan szűz csajra akivel szeretnék lefeküdni. És teljesen más egy szűz lánnyal min egy másikkal akiben jár legalább egy férfi szerszám. A szűz lányokat szeretgetni,simogatni,puszilgatni kell hogy ellazuljanak esetleg lehet elötte orálisan is izgatni. Az első a lányoknál fáj és vérzik is, de utána sokkal jobb. Ezt pedig egy másik csajjal való beszélgetésből derült ki mert érdekelt hogyan éli meg egy nő ha elveszti a szüzességét

2019. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Adri+ ***** válasza:

Imádom a 21 alatti szűz leányokat!!


Ha ezt így látod, és éled meg, és ennyire elemző típusú vagy

akkor Én nem tudom ezt neked elmagyarázni.

Akiket pasinak említettél, azok csak a heccből numerakirájkák.

Azokkal meg nincs értelme kezdeni, mert nincs szexkultúrájuk.


Felelősségteljes, tapasztalt embert kíván a dolog.

Az ilyen jó hecc numerakirájkákkal nem szabad dugnod

ilyen helyzetben, mert örökre megmarad a

fölöslegesen negatív emléked a dologról.


Viszont a Giant { 10 ft ~ 14 feet.töl : 1ft : %30c48 } és vagy

természetes creol Csaj is vagy hozzá, akkor igazán előnyben

részesítelek. Volt már használt piramnyim, viszont szerintem

egy valódi és igazi szűz leánnyal / leányokkal jobban szeretném a

boldogságunkat megvalósítani.

Én YGs Vagyok.


Szép napot kívánok :


Adri+

2019. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!