Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan “nagy dolog”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan “nagy dolog” elvenni egy nő szüzességét?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasni, hogy nagy felelősség, meg jó elsőnek lenni, stb..

De mi ebben a felelősség?

Ha esetleg rossz élmény neki az első, majd jön még 100 másik aktus, ami után majd elfelejti. Elsőnek lenni is mitől nagy dolog? Az első falat pizza se volt észvesztően megtisztelő.


Ráadásul, ha te vagy neki az első, akkor nagy valószínűséggel nem te leszel az utolsó. Mitöl jó paràban lenni, hogy vajon mikor lép a következő kukira?



Szóval csak szeretném érteni, hogy mitől különleges egy nő szüzessège? Már ha az egyáltalán.


Természetesen csak férfiak válasza ès nézőpontja érdekel.



Köszi



21. N


2019. ápr. 23. 00:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
“ mitől
2019. ápr. 23. 00:16
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Én belefáradtam ebbe a f4szságba de örülök, hogy végre egy nő teszi fel ezt a kérdést. Gondoltam rá, hogy írok egy blogot vagy valamit róla, hogy én ezt hogyan gondolom, mint férfi de ott is csak a balhé menne szerintem.
2019. ápr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Nehéz elmagyarázni, ha önmagadtól nem érted.

Alapjáraton az embernek kell, hogy legyen tartása, ha nincs és összefekszik minden jöttmentel, akkor nincs tartása. Na már most, ha nem ilyen az illető, akkor csak azzal fog lefeküdni, akit szeret. Ergo, ha lefekszik egy ilyen lány egy fiúval, az megtiszteltetés, hiszen ő az, akinek odaadja magát és, ha külön is válik az útjuk, akkor sem fog száz másikkal szexelni...

2019. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Akkor van értéke, ha annak adod akit szeretsz.

Kivártam, hogy szerelemből történjen, nem akartam mindenféle jöttmentnek odaadni magam, és milyen jól tettem...

Nem vagyunk már együtt, de nem bántam meg, hogy ő vette el.

2019. ápr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Szia. Én lány vagyok de azért engedd meg hogy válaszoljak a barátom nevében is. Az első szelet pizzádat nem lehet összehasonlítani az első szexuális élményeddel. A szüzesség elvesztése sokkal nagyobb hatással van a jövőbeli szexuális életedre. Csak gondolj bele, ha trauma ér amiatt, hogy a partnered nem jól bánt veled,esetleg fájt, akkor a következő alkalommal nem tudod elengedni magad 100%-osan. A szex a lelkek egyesüléséről szól, amikor két fél szereti egymást. A szüzesség elvesztésekor a partnered az első ember akit teljesen közel engedsz magadhoz testileg és lelkileg is, a pillanat amikor teljesen át tudod adni magadat valakinek. Nem jó érzés az egy férfinak,ha a nő neki adja át magát először bízva a férfiban? Hogy mi ebben a felelősség? Mint férfi, felelősséggel tartozol a lány szexről kialakult képe iránt ami meg fogja határozni a szexuális életét ahogy említettem. "Csak" ennyi
2019. ápr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez mindenkinek más érzés valakinek nagy dolog valakinek nem (mindkét nemre vonatkozik) , nagyban függ attól is hogy valaki hogyan gondol a szexre (mennyire gondolja intimnek , jó ez talán nem a legjobb megfogalmazás de más hogy nem nagyon tudom leírni:/) meg attól is hogy pl. mennyire zárkózott ( saját környezetemben úgy vettem észre hogy egy zárkózott embernek igen is fontos és nagy dolog a szüzesség elvétele és elvesztése)
2019. ápr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett: én szűz vagyok és rendkívül nagy becsben tartom, annak ellenére, hogy nem óvóm öntött vassal, de a saját álláspontomat direkt nem fogalmaztam meg a kérdésemben. Mivel azt tudom. Engem a másik oldal érdekel, akik szerint ez nem nagy dolog és fel van fújva, így igyekeztem ebben a szellemben feltenni a kérdésem, hiszen nem hadakozni jöttem, hanem véleményeket cserélni.



Sokszor hallom azt is, hogy a szüzesség az csak egy àllapot.

Na igen.

Az.

VISZONT.


A szüzességben nem az állapot, a fizikális tény az érték ( bár ez kétségkívül a moràlis oldal velejárója) , hanem az, hogy az időmet, a lehetőségeimet, a vágyaimat és végső soron minden felgyülemlett szeretetemet, amelyet elszórhattam volna x emberre, azt olyan módon adom át és fejezem ki egy kiemelkedően fontos személynek, ahogy egy nő azt a legőszintébb és legeredendőbb formàjában teheti. Egy érett férfinak ösztönből ez mindig is egy különleges besorolású faktor lesz. Akik a női testet és ezàltal magát az emberi testet alsóbb szintekre emelik, azoknak nyilván nem lesz egy bontatlan női test “értèk”, hiszen az csak egy “ àllapot”, az csak egy “hártya”. Arra azonban nem gondolnak, hogy az a hártya milyen emberi döntésekből van még ott. Ezért írom, hogy “ érett “ férfiak. Gondolkodásban érett ferfiak. És a nő akkor is dönt, amikor “ csak így hozta az élet”. Tudattalanul úgy reagál a külső ingerekre, hogy konkrét megfogalmazást nem tesz a szüzességére vonatkozóan. Ugyanis azzal is döntünk, ha egyszerűen csak nem vonzódunk Bélához. Nem kell ezt verbálisan is kimondani. A cselekvés is döntés. A “ döntés” alatt ezt értem leginkább, mert kevés olyan nő/lány van, aki ezt lesakkozza magában előre, hogy na majd akkor én eddig meg eddig szüz maradok.


Manapság már annyira automatikus minden, annyi mindent láttunk, hogy az ingerküszöb lezuhant. Az, amiért férfiak hadakoztak X száz éve, az ma már

“ ciki”.


Tehát a szüzességben nem a tény az érték, hogy megvan a szűzhártyàja -hülye, aki ezen vitázik -, hanem az a pszichológiai és egyéni háttér, ami e mögött a fizikai állapot mögött meghúzódik. De ennek megértéséhez ajánlatos pszichológiai ismereteket is szereznie annak, akinek gondjai vannak a mélyrenyúlással.


Ennek ellenére a másik oldalról tettem fel a kérdést, mert aki máshogy gondolja, az egy újabb nézőpont arra, hogy onnan is vizsgálódjak. Annak ellenére, hogy ismerek minden szemszöget.

2019. ápr. 23. 01:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, vannak, akik érzelmesebb, romantikusabb alkatúak. Meg vannak, akik nem. Te nyilván az utóbbinak a szélsőséges példája vagy, és emiatt valószínűleg nincs meg benned az, amitől valaha is megérthetnéd, hogy az első az miért különleges.

Mert igen, az első az különleges. Nem csak szexből, hanem mindenből. Szerinted egy édesanya miért emlékszik a gyermeke első szavára? Hiszen utána még többmillió (milliárd?) szava lesz az életben. Miért különlegesebb az első, mint a 18796.?

Azért, mert azzal valami olyan történt, ami addig nem. Mert valami újat tapasztalt meg, olyasmit, amiben eddig még nem volt része.

Egyébként a pizzás hasonlatod elég béna. A szexben sem az első lökés az emlékezetes, hanem az első szeretkezés úgy ánblokk. Tudod: nem csak egy szelete.

2019. ápr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8-as:


akkor majd olvasd vissza az előző kommentemet és egyből megfordul a világ.

amúgy köszi az eddigi válaszokat :-)

sok szép komment, szerencsére, aminek örülök.

2019. ápr. 23. 01:30
 10/16 A kérdező kommentje:
az én anyukám full nem emlékszik az első szavamra, pedig a legjobb anya.
2019. ápr. 23. 01:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!