Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet jövője egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A párommal 7 éve vagyunk együtt, gimis szerelem és azóta is jó a kapcsolat. Már volt szó a házasságról de nem tudjuk még hogy mikor meg hogy lenne, illetve vetődtek fel dolgok amik kétséget ébresztettek bennem és benne is.


Mivel előttem nem volt senkije, néha már esett szó arról hogy kicsit bánná ha soha semmilyen tapasztalata nem lenne senki mással egész életében. Én ezt meg is értem és próbáltunk megoldást találni de egyenlőre nem ment.


Azt mondta hogy nem akar lefeküdni mással de szeretne még házasság előtt kicsit "szórakozni". Próbáltuk 1 éve hogy kicsit külön mentünk de másfél hét után rohant vissza hogy ez így nem megy és nem akar külön lenni.


Természetesen azt is megvittattuk hogy ha benne ilyen érzések vannak, akkor nincs értelme a kapcsolatnak és akkor hagyni kell az egészet de azt semmiképpen nem akarta.


Félénk lány, rengeteg időt töltünk együtt, nem jár bulizni meg ilyesmi tehát (bár nem mondom hogy teljesen lehetetlen) én kizárt dolognak tartom hogy megcsalna a hátam mögött. (nagyon vonzó lány és régebben kapott ajánalokat amiket hárított ).


Bárkinek bármi ötlet? Én tényleg igyekszem nyitott lenni de nem igazán tudom hogy mit csináljunk.


25F/23L



2019. ápr. 17. 20:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Van olyan aki próbált harmadik felet bevonni és működött?
2019. ápr. 17. 21:50
 12/19 anonim ***** válasza:
16%
Vágyik egy nagy feketére....
2019. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy viccnek szántad de kb ez lehet benne.
2019. ápr. 17. 22:19
 14/19 Macnab ***** válasza:
üdv a harmadik fél bevonása lehet egy lehetöség,de elötte beszéljetek erröl sokat..nézetek ilyen témáju filmeket..ha megakarod tartani akkor kell tenni érte,de csak mértékel..sok nö ne meri elmondani mire vágyik..elnyomja magába a vágyait..kis italozás után finoman oda kell a témát vezetni....megfogsz lepödni mik derülnek ki..
2019. ápr. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nyugtasd meg, hogy később is nyitott leszel harmadik és/vagy negyedik fél bevonására is. Nem kell belemennie most még, ha nem megy.

Amúgy ez fura. A rövid idejű különlét csak önbecsapás.

Abban benne volt, hogy külön vagytok kicsit, és úgy próbál szórakozni, de miközben együtt vagytok, közösen nem tud egy harmadik féllel kisérletezgetni?

A különlevés nem egy "legalizáló" kapcsoló, ami mindent megold, hiszen az érzelmeket nem lehet csak úgy átállítgatni. Persze, hogy visszarohant. Ugyanazon érzés miatt rohant vissza, ami miatt nem megy neki a hármas-négyes sem. Tehát ezt most tegyük félre, s dönteni kell, vagy szétmentek, vagy halasztjátók az édeshármasnégyes mókát még picit. A lényeg az, hogy őszintén mondd el neki mit érzel. Ha valóban úgy érzed, hogy téged nem zavarna, sőt izgatna a hármasnégyes, akkor nyugtasd meg róla, hogy ezt nem azért mondod neki, mert nem szereted, vagy nem tartanál ki mellette, hanem pont ellenkezőlek. Vannak működő hancúrcsapatocskák, igaz az gyakran bőven több, mint 7 év utána következik be, megszilárdult kapcsolatnál.

2019. ápr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én próbáltám hosszú kapcsolatban (10év) a hármas felállást oda-vissza és hát nem tudom...

Van amikor közben jön rá az ember, hogy nem feltétlen elég erős ehhez a kapcsolata. Nem azt mondom, hogy rossz volt, sőt!

De egy ilyen dolog egy ilyen labilis kapcsolattal igencsak kétélű penge!

Fiatalok vagytok még ti is, szerintem az a megoldás, ha külön váltok bármilyen rossz is, így lesz nektek jobb hosszabb távon.

És a későbbiekben még bőven hozhatja úgy az élet, hogy újra egymásra találtok. 26/F

2019. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az én válaszom az neked kérdező ,hogy ez így már régen rossz! Hisz azon gondolkozol ,hogy bevonsz valakit az intim és privát szférátokba! És azon gondolkozol ,hogy milyen lehet mással! Lehet még jövője de nem túl sok szerintem!
2019. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én dobnám a fenébe, legyél férfi! Ne alázd meg magad ilyen dolgokkal. A barátnőd megkönnyebbül, vagy fejvesztve rohan vissza hozzád. De olyan ferfit nem fog találni mint te vagy, 35 éves vagyok és csak a mocsok ami van ebben a világban. Egy - két csalódás és rohan vissza hozzád
2019. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindenki kíváncsi, ez természetes. Az egy dolog, hoyg megfordul a fejében, ellenben teljesen más, ha élőben is megcsinálná. Rohant vissza hozzád, szeret téged, ragaszkodik hozzád. Egy 3. bevonása akár szétszedhet benneteket. Mit éreznél, hogy a szemed előtt dugják a szerelmed? Tudnál rá ugyanúgy nézni utána? Nem éri meg!
2019. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!