Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet jövője egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A párommal 7 éve vagyunk együtt, gimis szerelem és azóta is jó a kapcsolat. Már volt szó a házasságról de nem tudjuk még hogy mikor meg hogy lenne, illetve vetődtek fel dolgok amik kétséget ébresztettek bennem és benne is.


Mivel előttem nem volt senkije, néha már esett szó arról hogy kicsit bánná ha soha semmilyen tapasztalata nem lenne senki mással egész életében. Én ezt meg is értem és próbáltunk megoldást találni de egyenlőre nem ment.


Azt mondta hogy nem akar lefeküdni mással de szeretne még házasság előtt kicsit "szórakozni". Próbáltuk 1 éve hogy kicsit külön mentünk de másfél hét után rohant vissza hogy ez így nem megy és nem akar külön lenni.


Természetesen azt is megvittattuk hogy ha benne ilyen érzések vannak, akkor nincs értelme a kapcsolatnak és akkor hagyni kell az egészet de azt semmiképpen nem akarta.


Félénk lány, rengeteg időt töltünk együtt, nem jár bulizni meg ilyesmi tehát (bár nem mondom hogy teljesen lehetetlen) én kizárt dolognak tartom hogy megcsalna a hátam mögött. (nagyon vonzó lány és régebben kapott ajánalokat amiket hárított ).


Bárkinek bármi ötlet? Én tényleg igyekszem nyitott lenni de nem igazán tudom hogy mit csináljunk.


25F/23L



2019. ápr. 17. 20:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Max még pár év és jön azzal h "még nem éltem ki magam" dumával.


Hozz fel neki egy hármas szexet, h ahhoz mit szólna. Persze csak ha te is benne lennél.

2019. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

Nem lesz ez örök, és igaza van párodnak, mit vársz?

Hogy majd együtt lesztek halálotokig? Ez nem magyar népmese! A szerelem elmúlik,persze,hogy vágyik másra ujdonságra, jobb lenne ha hagynád, hogy éljen,amíg fiatal. Ezt nem lehet elvárni senkitől, hogy soha többet senkivel, csak veled legyen. Ez ugyanaz mintha életed végéig csak az első munkádat kéne csinálnod,és nem válthatnál soha.

2019. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket de szerintem nem figyeltetek. Én nyitott lennék mindenre, próbáltuk is de nem akarta.
2019. ápr. 17. 20:21
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Hát igen. Most még valahogy nem akarja. De később akarni fogja az biztos. Majd akkor adj neki szabadságot! Addig meg legyetek együtt és ne görcsöljetek idő előtt ezen.
2019. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Mi kapcsolatunk is ilyen. És igen, lehet jövője. 20 éve vagyunk együtt, 3 gyerekünk van. Mindkettőnknek első szerelem volt, és meg is maradt. Bár voltak nehezebb időszakok, mindent megoldottunk.
2019. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt szerintem hagyd! Én lány vagyok és ezt én is átéltem! Mondtam ,hogy "nem éltem ki magam" igy hát szétmentünk aztán 2 hét után rohantam vissza hozzá😀 aztán végűl hagytuk. Mert ha valakiben adott esetben bennem ez megfordult akkor nincs értelme folytatni. 😀 Csak gondolkozz kicsit ,hogy mit szeretnétek és ,hogy és akkor ülj le vele beszéljétek meg!😀 Szép estét!😀
2019. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor az nem is lenne megoldás ha mással is kipróbálná úgy hogy együtt vagyunk?
2019. ápr. 17. 20:59
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
volt barátnőm is ezért lépett le mert én voltam az első pasija és más fiúkkal is ki akarta próbálni azóta nem is kezdek olyannal aki nem volt több fiúval is
2019. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Rajtatok múlik.
2019. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is az a tapasztalatom, hogy lelép előbb-utóbb, mert manapság az a klisé szöveg a divat, hogy ki kell magát élnie, bár nem tudom, hogy miért nem lehet egymással, ha igazán szeretik egymást, de hát én manapság sok mindent nem értek...


27f

2019. ápr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!