Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mennyire vagytok megelége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire vagytok megelégedve a partneretek szexuális teljesítményével, miben kellene fejlődnie?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 17. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én maximálisan meg vagyok vele elégedve. :)
2019. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok elégedve a párommal. Figyelmes és ha valamiben nem biztos inkább megkérdezi, ráadásul a mérete is szép és használni is tudja.
2019. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi még az elején vagyunk a szexuális életünknek, de nagyon figyelmes, törődik velem, mindig kommunikálunk szex közben is, hogy kinek hogy lehetne még jobb :) Ha nagyon felhúzom az előjáték során, akkor előfordul, hogy kb 5—10 perc után elsül, de egyre jobban bírja, szóval nagyon meg vagyok elégedve vele :)
2019. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon figyelünk az összhangra és kölcsönösségre. Mindig megbeszéljük, mi kellemes a másiknak, hosszú előjátékot tartunk, és a szexuàlis életünk elején megbeszéltük már, hogy a szeretkezès célja nem feltétlen az orgazmus elèrése. Az orgazmust fèrfi és nő között nehéz összeegyeztetni, ez eleinte nagyon megmutatkozott: neki korai magömlése volt, én pedig nem tudtam átélni a hüvelyi orgazmust (ami amúgy nőknél nagyon gyakori). Soha nem csaptam be a páromat azzal, hogy orgazmust színlelek. Beletelt jópár hónapba, mire összehangolódtunk testileg is: ő megtanulta késleltetni a magömlést, magamat pedig közösen átszoktattuk a hüvelyi orgazmusra. (Privátban leírhatom a titkát, ha érdekel valakit.)

Tanultunk intim yoni masszázst, ő ujjazástechnikákat, én intimtornát csináltam, megtanultuk, hogyan kell élvezetesen manuálisan és orálisan kielégíteni egymást. Mindketten nyitottak vagyunk, 3 éves kapcsolat, egyszerűen mennyei vele az együttlét, olyan élményeket nyújtunk egymásnak, amelyekekhez hasonlót ezelőtt soha másik partnerrel nem éltünk àt...

2019. ápr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!