Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Áldás, vagy átok a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áldás, vagy átok a nagy méret? Nekem átok.

Figyelt kérdés

Eddig összesen 2 barátnőm volt csak, de egyikkel sem tudtam lefeküdni az intim méretem miatt, mert fájdalom nélkül nem tudom rendesen berakni nekik.. pedig rendesen felizgattam őket, volt akit 30 percen keresztül, síkosítót is használtunk, de nem ment mit csinálok rosszul??? .. itt vagyok 18 évesen, tombolnak a hormonjaim , jól nézek ki, de már önbizalmam sincs, már az is megfordult a fejemben, hogy fizetek a szexért, kamunak hangzik, de nem az, rettenetes, kérlek aki trollkodni akar az ne itt tegye, mert már kezdem feladni...


18/F


2019. ápr. 16. 17:28
1 2 3 4
 31/31 Blue-eyed ***** válasza:
A 14 centis abszolút átlag méret, valószinüleg valamit tényleg rosszul csinálhattál. Én pár centivel nagyobbal vagyok megáldva odalent és kellő odafigyeléssel, és izgalmas előjátékkal minden eddigi partnerem élvezte az együttléteinket.
2020. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!