Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Áldás, vagy átok a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áldás, vagy átok a nagy méret? Nekem átok.

Figyelt kérdés

Eddig összesen 2 barátnőm volt csak, de egyikkel sem tudtam lefeküdni az intim méretem miatt, mert fájdalom nélkül nem tudom rendesen berakni nekik.. pedig rendesen felizgattam őket, volt akit 30 percen keresztül, síkosítót is használtunk, de nem ment mit csinálok rosszul??? .. itt vagyok 18 évesen, tombolnak a hormonjaim , jól nézek ki, de már önbizalmam sincs, már az is megfordult a fejemben, hogy fizetek a szexért, kamunak hangzik, de nem az, rettenetes, kérlek aki trollkodni akar az ne itt tegye, mert már kezdem feladni...


18/F


2019. ápr. 16. 17:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%

Mekkora méreteid vannak? Ugyanis ilyen gyakorlatilag nincs!

Egy felnött nönek annyira tágulékony a hüvelye, hogy egy újszülött is átfér rajta, pedig az tényleg nagy.

2019. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
100%
Kamu gyanús vagy mert egy ilyen kérdést miért a tini párkapcsolatokba írnál? :) (valószínű hogy itt szedj össze egy fiatalabbat)
2019. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy átfér ott egy gyerek, de ahogy tudom ott se nagyon élvezik ezt a nők.. nem akarok kínok árán gyötrelmet okozni a másiknak azzal, hogy mindenáron betuszkolom oda..

18 évesen mégis hova írjam ki, hogy már semmi önbizalmam nincs a lányokhoz szólni sem?

2019. ápr. 16. 17:41
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Megírod privátban a méreted?
2019. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

19 vagyok, szóval kb veled egykorú, és szintén nagy a méretem.

Figyelni kell rá, óvatosan kell bánni vele, de eddig minden partnerem elégedett volt.

2019. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

5ös

Óvatosn voltam, sokáig próbáltam nagyon lassan, de kb csakbaz eleje ment be, 16, és 17 évesek voltak a barátnőim

2019. ápr. 16. 18:05
 7/31 anonim ***** válasza:
42%
30-40-es nőkkel kezdj,birják.
2019. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is elég nagy, a legtöbb nő szerette eddig.
2019. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
46%

Az nem azért volt akkor, mert a lányok hüvelymérete kicsi. Amúgy szüzek voltak esetleg? Mellesleg tőlük is függ, hogy mennyire stresszesek és engedik el magukat...

Ha mindkettő jelen volt, akkor totál megértem, hogy nem ment.Az elején mindenképpen fájni fog nekik, aztán hozzászoknak. Ha nem szüzek, akkor is előfordulhat, de max fél perc és már nem is érzik.

Amúgy így anonim tényleg leírhatnád, hogy mennyi az a nagyon nagy.

Mellesleg az átlag az 15 cm Magyarországon, én voltam együtt 20centivel megáldott pasival is és mondom csak annyi volt, hogy a legelején kicsit fájt, de befért simán... pedig én sem vagyok valami nagy termetű lány. Amúgy igen, a szélesség is számít, de azzal se hiszem, hogy annyira durva lennél...

21L

2019. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

A nők méretei sem azonosak “ott lent”, akikkel eddig voltál, túl szűkek lehettek neked. Ne add fel, keress tovább, valakivel biztos passzolni fogsz. Tapasztaltabb nőkkel (nem 30+osokra gondolok feltétlenül) nagyobb sikered lehet szerintem.

A másik pedig, hogy tekerj egy törölközőt a farkad tövére, hogy ne tudj véletlenül sem túl mélyre csusszanni..

L

2019. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!