Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jöhetnek a tapasztalatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöhetnek a tapasztalatok, történetek főleg lányoktól, akik szexeltek már vízben, medencében! (? )

Figyelt kérdés

Férfiak is írhatnak.

23N



2019. ápr. 8. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit lehetne írni róla? 😀 Jó volt
2019. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Balcsiba, jó volt. Medencébe mindig benyulkál a csajom :)
2019. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem még nem volt ilyen élményem, de a nyáron lesz. Azért tettem fel a kérdést, hogy tájékozódjak, milyen pózt érdemes választani, esetleg váltogatni. Stb. Mondhattok bármit. Jó és rossz tapasztalatokat, olyat amit érdemes csinálni, amit kerüljünk el., stb...

Köszi a válaszokat eddig.

2019. ápr. 8. 09:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb ötlet engem csipett utánna a klór miatt
2019. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem sem jött be. Ha csináltad már zuhany alatt, akkor tudhatod, hogy azért mert vizes, az nem olyan nedves, mintha magától (is) nedves lenne. Kb mintha kimosta volna a párom nedvét. Medencében is hasonló, nekünk nehezen ment így, ráadásul a klóros víz sem tett túl jót a dolgoknak. Balcsi meg hasonlók ugyanez, csak nem a klór miatt.

De mindent ki kell próbálni, úgyhogy hajrá! :) Mi két pózban csináltuk. Ez egyik csak simán hátulról, a másik meg úgy, hogy szemben voltunk egymással, ő a lábaival átkulcsolta a derekamat és úgy.

29F

2019. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Izgin hangzik, bár bepakolunk majd egy adag síkosítót akkor.


Jöhetnek még a kommentek.

2019. ápr. 8. 11:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Télen, kinti medence, a víz felett sűrű pára. A pasim hátulról betette.

Izgató volt hogy körülöttünk lubickoltak az emberek a pasim farka meg közben bennem mozgott. Nagyon hamar el is élveztem. 40/N

2019. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi Próbáltuk a medencés élményt.nagyon izgi volt hogy mások is megláthatnak.és szerencsés lehetek mert párom nagyon nedves lett a dolog hallatán h medencébe fogjuk csin.egymással szemben voltunk nagyon kellemes volt a vizben lebegve szeretkezni.
2019. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi tóban csináltuk többször is. Nem Balaton, hanem kis bányató féle. Tényleg olyankor voltunk ott, amikor más nem.

A sekély vízben ami épp csak ellep (fekve) ott bármilyen pozíció lehet, a mélyebb vízben amit már írt valaki a hátulról meg a szemből derékra kulcsolós működött nekünk.

2019. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En csak masztiztam vizben.20L
2019. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!