Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, aki számára szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki számára szexuálisan izgató a bepisilés, akár nő, akár férfi? Tapasztalatok, élmények? Aki fikázni akár, inkább ne írjon.

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Önmagában nem izgató.

Jobban izgat úgy, hogy a büntetés része, hogy nem mehetek ki a dolgomra és a tűrőképességemet feszegeti és tágítja a dom azzal, hogy meddig bírom.

Vagy bepisilésig izgatnak vagy csikiznek.

2019. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon korrekt válasz volt.
2019. márc. 14. 15:26
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez egy kényes téma, én tapasztalt férfiként rettenetesen fel tudok izgulni arra , ha egy nekem tetsző nőnek nagyon kell pisilnie, már annak tudatától is, ha esetleg még be is csurrant, akkor meg teljesen megvadulok.
2019. márc. 14. 15:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol történik mindez. Az ágyban nem, de mondjuk kint a szabadban vagy kádban igen. Esetleg úgy, hogy a párom pisil be és én meg hozzábújok közben.
2019. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanaz mint amit az első ír annyi különbséggel hogy a csilizést nem -bírja a szívem szóval az tabu.

N

2019. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szexuálisan izgat a bepisilés engem is, több partnerrel volt is benne részem. Tapasztalatok nagyon jók és szó szerint élmény! Hatalmas orgazmus a vége!

Általában először negatívan állnak hozzá az emberek, de az ismerőseim, partnereim visszajelzései mind pozitívak voltak.

2019. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen kontroll-játékot játszottunk már lánnyal, hogy csak akkor mehet el pisilni, ha engedélyt kap tőlem. Néha jó sokáig nem kapott engedélyt, vagy feltételeket szabtam. Élveztük mind a ketten, ő az alávetettséget, én pedig az irányítást, illetve izgalmas látvány volt, ahogy "táncolt", amikor már nagyon kellett.
2019. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon értelmes válaszokat írtatok.
2019. márc. 14. 17:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bepisilni jó!Izgató,akármilyen ruhában is történik!Látni is jó és érezni is!
2019. márc. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Engem is nagyon izgat.Minden formában,punciba pisilés is volt.
2019. márc. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!