Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van, aki számára szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki számára szexuálisan izgató a bepisilés, akár nő, akár férfi? Tapasztalatok, élmények? Aki fikázni akár, inkább ne írjon.

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 15:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rendszeresen játszunk pisis játékokat,nagyon feldob bennünket.
2019. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Néhány évvel ezelőtt az akkori párom vezetett be a bepisilős játékokba. Eleinte nagyon nehezen ment de ahogy láttam rajta az izgalmat már nekem sem volt olyan kellemetlen. Azóta útjaink szétváltak de ez maradt és volt olyan pasi aki vevő volt rá, volt olyan aki nem. Én úgy teszteltem őket hogy véletlen balesetnek tűnjön és figyeltem a hogy mit reagál🙂. Ez a szenvedély a mai napig megvan és keresem az alkalmat arra hogy akár otthon, akár utcán hódoljak neki.
2019. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
András Kováts esetleg nem akarsz velem is ilyet?)))
2019. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!