Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Hogy szeretitek kapni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy szeretitek kapni az orális szexet? Lányok! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és az első orális szex, amit adtam a fiúnak, nem sikerül túl jól..

2019. márc. 18. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Mi volt a baj?

Én azt tapasztaltam, hogy ha kézzel-nyelvvel-nyállal odateszem magam akkor baj nem lehet..vagy csak nem tette még szóvá senki🤔

20l

2019. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon ráizgultam, és csak úgy random bekaptam, nem nagyon tudom hogy kéne
2019. márc. 18. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Nekem semmi extra elvárásom nem szokott lenni.

Ha egy picit is hozzáér a kezével vagy a nyelvével én már attól a mennyekben vagyok. Amikor finoman bekapja a makkomat, le sem tudom írni milyen csodálatos. :D

Én azt szeretem, ha minél lassabb és érzékibb.

Ha kicsit durvábban csinálja, mert ezt szokta meg előző kapcsolataiban, szólok neki, hogy nekem az nem esik jól, mert elég érzékeny a makkom.

Viszont sok pasi van, akinek intenzívebb dolog kell.


Azt akarom ezzel mondani, hogy mindenki máshogy szereti. A legjobb, ha megkérdezed.


24/F

2019. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
mélytorkossan.f
2019. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eloszor csak nyalogatni aztan finoman bekapni meg minden
2019. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem megse érdemli hogy ilyen bevalalos voltál! Egyébként szerintem ezt nem lehet elrontani,mert ettől izgatobb dolgot nem tud adni egy nő!
2019. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!