Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalás izgat, másnál is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás izgat, másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Barátnőmet szeretnem megcsalni legjobb barátnőjével. Ettől ő mégjobban alárendelve érezné magát ha megtudná én pedig még dominánsabbnak. Ha lehet ne gyertek itt az erkölccsel meg hasonló dolgokkal.
2019. ápr. 4. 11:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőként azt tudom neked írni, hogy ha a párod barátnője lefekszik veled, akkor nem barátnője, és emberileg szánalmas.


Nőként azt tudom neked írni, hogy - a férfiak tévképzetével ellentétben - a nők sem monogám lények, nekünk is "a vérünkben van", hogy szeretünk nem egyetlen férfinak tetszeni, és időnként akkor is vonzódunk más férfihoz szexuálisan, ha párkapcsolatban élünk.


Innentől fogva pedig - ugyanúgy, ahogy nálatok, férfiaknál, - nálunk is csak döntés kérdése, és alapvetően gerinc, erkölcsi értékrend kérdése, hogy ez megmarad-e puszta vonzalom, vágyakozás, fantázia szintjén, vagy tényleges érzelmi és fizikai megcsalás lesz belőle.


Terapeutaként pedig az tudom írni, ha úgy éled meg, hogy "

ettől ő még jobban alárendelve érezné magát, ha megtudná én pedig még dominánsabbnak", akkor érdemes lenne magadnak feltenned a kérdést, hogy állsz az önértékelés és egészséges önbizalom kérdésével".

2019. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
És most azt hiszi hogy ezzel nagymenő lett pedig rég olvastam ilyen szánalmas szöveget.
2019. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
21-es: Nagyon jó kérdés. Én meg vagyok elégedve magammal, azonban vannak ilyen vágyaim, amik mint írtam természetesnek vehetők, emiatt nincs lelkiismeretfurdalásom. Sokan élnek hasonló kapcsolatban. Az ha megalázva érezné magát, nem érdekelne különösképpen. Az ő baja, nekem viszont tetszene a felállás, még ha megalázottságot is érezne.
2019. ápr. 4. 13:14
 24/25 anonim ***** válasza:
te nem vagy más csak egy érzéketlen dög. én nem szoktam senkinek sem rosszat kívánni, úgy ahogy a te esetedben sem, hisz nem tehetsz róla hogy gyökérnek születtél. de eljön majd a nap amikor már nem leszel se fiatal, se túl vonzó, és az ilyen hülyeségek miatt, és az érzéketlenséged miatt magányos leszel. majd akkor szükséged lesz a szeretetre és egy hű társra, de bszhatod :) mondanám meg is érdemled, de mint mondtam nem kívánok szrt:))))))))))
2019. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ember te egy vicc vagy!

Remelem mikor elmondod neki, azt a választ kapod, hogy semi gond ő is volt massal,mert egy nulla vagy az ágyban s attol, hogy itt ott megdugsz valakit 1x meg az is maradsz😂

2020. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!