Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez kuriózum, vagy másnál is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kuriózum, vagy másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Játszottam a fiúm farkával és elsült. Folytattam a játékot, és anélkül, hogy lelohadt volna kb egy perc után újra.

Pedig máskor a szeretkezésünknél szinte azonnal az élvezet után lelohad és órák múlva áll csak megint.

Azt mondta, hogy ő sem érti.


2019. márc. 27. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen.
2019. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Dugtam a csajomat, elmentem benne. Aztán nem jöttem ki mert nem szereti. A keménység nem múlt el ezért újra nekilendültem és 20 perc múlva újra elsültem. Egy szuszra 2 menet, ilyen is van :)
2019. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem durrogtat kicsit gyorsan?
2019. márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha előfordul ilyen, nincs benne semmi különleges. Én is jártam már így, és ugyanakkor nálam is ez az általános, hogy normális szeretkezésnél, ha elélvezek, akkor órákig nem áll fel.
2019. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen is, nálad volt hogy egymás után 3x.

Ha nem vered végig, hanem előtte abbahagyod, akkor nem ürül ki teljesen, és még rájátszhatsz.

2019. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert elsült, nem élvezett el rendesen. A másik meg, hogy szerintem 110%-ra felizgattad.
2019. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!