Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egyszer valaki megcsalt már valakit, azt másnál is megteszi?

Figyelt kérdés
A barátom korábban lépett már félre, de azt nem tudom, hogy konkrétan, mi is történt. Csak annyit tudok, hogy kb. 2 évvel ezelőtt. Ez csak 1-szer fordult elő, elmondása szerint. Szerintetek mekkora az esélye, hogy ezt nálam is megtegye?

2016. aug. 31. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem és 50%.
2016. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

100%

Nem fog megváltozni,ha egyszer megteszi,akkor mi tartaná vissza,higy nálad is megtegye.

2016. aug. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb esely van ra...
2016. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad ítélkezni, lehet már felnőtt valamennyire...aztán meg lehet szerette a lányt, azért lépett félre, ha nem, akkor nagyobb az esély rá, hogy nálad is megteszi...
2016. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha folyamatosan ettől rettegsz, akkor bele se kezdj egyetlen kapcsolatba se, hiszen elég kevés olyan férfi van, aki még soha senki mellett nem lépett félre.
2016. szept. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azért ismerek jópár férfit,aki még soha nem lépett félre
2016. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es. Azért mert lehet szerette a lányt? Ezt, hogy érted? Miért lépne félre valaki egy olyan mellett, akit szeret?
2016. szept. 1. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Mármint azt szerette aki félrelépett...bár így útólag elég hülyeségnek hangzik
2016. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Saját magamon tapasztaltam. Mondjuk nekünk bonyolult volt a kapcsolatunk ( 1 évig) es nem tudtam h most együtt vagyunk e vagy sem ezért bulikon így el csattant nehány csok. O eat megcsalasnak vette pedig o volt as aki azt mondta h nem vagyunk együtt ( ennek ellenére megis ugy viselkedtunk) most h mar ténylegesen "hivatalosan" együtt vagyunk nem tennem mar meg többször. Soha többet, akkor is szerettem meg most is csak az valtozott h felvállalt ( bocsi kicsit off volt a közepe ) de a lényeg h nem biztos h másnál is megteszi
2016. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!