Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalás izgat, másnál is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás izgat, másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Barátnőmet szeretnem megcsalni legjobb barátnőjével. Ettől ő mégjobban alárendelve érezné magát ha megtudná én pedig még dominánsabbnak. Ha lehet ne gyertek itt az erkölccsel meg hasonló dolgokkal.
2019. ápr. 4. 11:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
En nem jovoj erkolccsel meg hasonlo dolgokkal de egy ocska kisfiu vagy. Ilyen embereknek egyszeruen nem valo a kapcsolat es a baratnod is hulye hogy veled van. A legjobb baratnoje pedig a vilag vicce ha bele is megy a jatekaidba. Szanalmas es itt nevetek rajtad hogy meg ide is kiirtad. Ha hulye vagy, legalabb ne reklamoznad:DDDDD
2019. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy odaírod hogy ne jöjjünk az erkölccsel még nem lesz más a véleményünk.

Ezt csak neked jó nem neki, remélem nem fogja hagyni hogy megalázd, vagy ugyanezen logika alapján megcsal a legjobb haverjaiddal.

2019. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
1-es. Mi ebben a "kisfiúság". 2-es: A cél az amit leírtál. Természetesen előtte nem mondom el neki, hogy "megcsallak", ahogy eddig se tettem. Nem gondolom hogy megcsalna, ha igen hát ez van :)
2019. ápr. 4. 12:03
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem alárendelve érezné magát, hanem baromi ideges lenne, és valószínűleg kivágna az ajtón.
2019. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
1es vagyok. Egy ferfi nem gondolkozik ilyesmin es nem a no megalazasaval akarja a sajat onbizalmat boostolni. Egy ferfi szereti es tiszteli a not, vagy ha nem akkor nincs vele. Te csak egy figyelemhianyos kisfiu vagy es nem is ertem miert vagy kapcsolatban. Bar nem tudom hany eves vagy, de Oszinten sajnallak :)
2019. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt szó sincs szerelemről. Szakíts, aztán kedvedre kalandozhatsz.
2019. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
35%
Játszák sokan az erkölcsös embert, közben meg senki nem tudja, mit is hoz számára a jövő! Képmutató "emberek"!
2019. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
4-es: Saját lakásom. 5-ös: Megértem, hogy így gondolod. 30+ vagyok. Eddig már többször megcsaltam, ami számomra mindig izgalmas volt. Ez ösztönös úgy gondolom. Annyiban változna most a helyzet, hogy ő is tudná. Megértem ha nem tetszene neki, ebben az esetben elmehet. Azért vagyok kapcsolatban, mert szükségem van minden nap szexre. 6-os: Nincs is szerelem, maximum az ő részéről. Számomra ez csak egy plusz lenne ha tudná, hogy megcsalom. Ezek természetes dolgok, mint írtam.
2019. ápr. 4. 12:16
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

mielőtt megcsalnád azt a szerencsétlen lányt szakíts vele. Ha őt IS izgatja ez akkor csináljátok attol még én betegnek tartalak téged/ titeket. Normnális ember akinek van egy fikarcnyi empátiája és szereti a párját, akkor NEM csalja meg azt. De ez az én véleményem.


L.

2019. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
most olvasom hogy megcsaltaD MÁR többször. nos.. remélem ha megtudja a barátnőd szakít veled azonnal. Röhej hogy a mai pasik ekkora rohadt szemétládák.
2019. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!